| Productnaam | Schuifboten |
|---|---|
| Treksterkte | ≥ 16 MPA |
| Verwerkingsdienst | Vormen, snijden |
| Verpakking | Plastic zak+pallet |
| Maat | Aangepast |
| Productnaam | Dok Rubberstootkussen |
|---|---|
| materiaal | NR |
| Maat | Aangepast |
| functie | slijtvast, tegen botsing |
| Trefwoord | De prijzen van de rubberfender |
| Productnaam | Onderzeeërspenders |
|---|---|
| Voordeel | Aangepaste, originele fabriek |
| Sollicitatie | Dok |
| Diameter | 0,5 ~ 4,5 m |
| Druk | 50 kPa ~ 80 kPa |
| Productnaam | Drijvend Schuimstootkussen |
|---|---|
| Effectieve lengte | 1 ~ 6.5m |
| Gebruik | Vermijding van botsingen |
| Functie | Eenvoudig te installeren en lichtgewicht af te handelen |
| Lagen | 5 tot 10 lagen |
| Productnaam | Dok Rubberstootkussen |
|---|---|
| materiaal | NR |
| functie | slijtvast, tegen botsing |
| Trefwoord | De prijzen van de rubberfender |
| Technologie | Extrusievorming |
| Productnaam | PIANC2002 standaard Drijvend Schuimstootkussen 3.3*6.5M Colorful Boat Dock-Bumper |
|---|---|
| Materiaal | Slijtvast Pu-Schuim, Binnenpijp, Nylon Versterking, Polyurethaanhuid |
| Type | drijvend stootkussen |
| Verlenging | ≥350% |
| Hardheid | 75-95 kust A |
| Naam van het product | Kegel rubber fenders Duurzame constructie Marine fender panelen Hoog inslagvermogen |
|---|---|
| Materiaal | Hoog - kwaliteitsnatuurrubber |
| Deel | dokstootkussen |
| Hoogte | 100 mm tot 3000 mm |
| geschatte afbuiging | 70% - 72% |
| Productnaam | Arch Rubber Fender |
|---|---|
| Sollicitatie | Haven |
| Logo's | Op maat |
| MOQ | 1 |
| Materiaal | NBR |
| Productnaam | 300H het Type van D Rubberstootkussens Zwarte Kleur slijtage-zichVerzettende tegen Marine Dock Port |
|---|---|
| Modelnummer | Df-D300H |
| De verwerkingsdienst | Afgietsel, het Snijden |
| Grootte | Aangepast |
| flexibiliteit | Groot |
| Naam van het product | Submarine-fenders |
|---|---|
| Voordeel | Aangepaste, Originele Fabriek |
| Garantie | 36 maanden |
| Lange | 1 ~ 12 m |
| Toepassing | Submarine Dock Fender |