| Productnaam | Schuifboten |
|---|---|
| Treksterkte | ≥ 16 MPA |
| Verwerkingsdienst | Vormen, snijden |
| verpakking | Plastic zak+pallet |
| Hardheid | ≤82 Shore a |
| Productnaam | yokohama rubberstootkussen |
|---|---|
| Lengte | 1000 mm-12000 mm |
| materiaal | NR |
| Diameter | 500 mm-4500 mm |
| Accessoires | De banden, staalketting, hangen ring |
| Naam van het product | Cylindrische scheepsfenders Systems Marine Docking Fenders And Boat Fenders Marine |
|---|---|
| Verwerkingsdienst | Afgietsel, het Snijden |
| Kleur | Zwart, grijs, wit of naar wensen van de klant |
| Inwendige diameter | 75 mm - 1000 mm |
| Lange | Klantenvereisten |
| Kenmerken | Hoge energieopname |
|---|---|
| Deel | Dock vaste rubber fender |
| Kleur | Zwarte of zonodig |
| Materiaal | Natuurrubber van klasse A |
| Treksterkte | ≥ 8 Mpa |
| Productnaam | Drijvend Schuimstootkussen |
|---|---|
| effectiviteit | 1 tot en met 6,5 m |
| Materiaal | EVA en polyurethaan |
| Kleur | Rood, Zwart, Geel |
| Deeltjes | 5 tot 10 lagen |
| Productnaam | Schuifboten |
|---|---|
| Treksterkte | ≥ 16 MPA |
| Verwerkingsdienst | Vormen, snijden |
| verpakking | Plastic zak+pallet |
| Hardheid | ≤82 Shore a |
| Productnaam | Schuifboten |
|---|---|
| Treksterkte | ≥ 16 MPA |
| Verwerkingsdienst | Vormen, snijden |
| verpakking | Plastic zak+pallet |
| Hardheid | ≤82 Shore a |
| Kenmerken | Goede stabiliteit en veiligheid |
|---|---|
| type | V Type Rubberstootkussen |
| Kleur | Zwarte of zonodig |
| Materiaal | Duurzaam natuurlijk rubber |
| Treksterkte | ≥ 8 Mpa |
| Naam van het product | Schepen Super Cone Fender Zwaar werk Rubber Fender Rubber Marine Fender |
|---|---|
| Materiaal | Hoog - kwaliteitsnatuurrubber |
| Deel | dokstootkussen |
| Hoogte | 500mm tot 2000mm |
| geschatte afbuiging | 70% - 72% |
| Kenmerken | Arch Rubber Fender |
|---|---|
| Deel | Dock vaste rubber fender |
| Kleur | Zwarte of zonodig |
| Materiaal | Natuurrubber van klasse A |
| Treksterkte | ≥ 8 Mpa |