| Productnaam | Yokohamastootkussens iso17357-1: 2014 Gids 3.3*6.5M CTN-Type Luchtblok 50kPa |
|---|---|
| Diameter | 500-4500 mm |
| Lengte | 1000-12000 mm |
| Energieabsorptie | 6-6473 kJ |
| Reactiekracht | 64-7984 KN |
| Productnaam | Pneumatische Stootkussens iso17357-1: 2014 het standaardctn-Drijvende Type van Bootdok |
|---|---|
| Diameter | 500-4500 mm |
| Lengte | 1000-12000 mm |
| Energieabsorptie | 6-6473 kJ |
| Reactiekracht | 64-7984 KN |
| Productnaam | NBR/NR van de de Scheurweerstand van kegel het Rubberstootkussens 1200H PIANC2002 Dok Marine Bumper |
|---|---|
| Materiaal | Natuurlijk rubber met hoge dichtheid |
| De verwerkingsdienst | Afgietsel, het Snijden |
| Verlenging | ≥300% |
| Certificering | PIANC2002, ISO, SGS |
| Productnaam | Het drijven de Pneumatische Rubberverrichtingen van Stootkusseniso17357 Specificaties 80kPa STS |
|---|---|
| Diameter | 500-4500 mm |
| Lengte | 1000-12000 mm |
| Energieabsorptie | 6-6473 kJ |
| Reactiekracht | 64-7984 KN |
| Productnaam | van de het Stootkussenboot van 50kPa Yokohama het Rubber zij rubberstootkussen voor schip en dok |
|---|---|
| Materiaal | Natuurrubber |
| Norm | Iso17357-1: 2014 |
| Grootte | Aangepaste Grootte |
| Aanvankelijke Druk | 0.05MPa/0.08MPa |
| Naam van het product | Vaste vaste bumpers EVA-schuim gevulde fenders voor schepen |
|---|---|
| Materiaal | Slijtvast Pu-Schuim, Binnenpijp, Nylon Versterking, Polyurethaanhuid |
| Type | Drijvend Stootkussen |
| Diameter | 0.5M4.5M |
| Lange | 1.0m-12m |
| Productnaam | Dok Rubberstootkussen |
|---|---|
| Kleur | Zwart of op maat |
| grootte | Op maat |
| Toepassing | Haven |
| Materiaal | NR |
| Productnaam | Dok Rubberstootkussen |
|---|---|
| Materiaal | NR |
| Toepassingen | Bescherming van dokschepen |
| Functie | slijtvast, tegen botsing |
| Maat | aangepast |
| Productnaam | Yokohamastootkussens iso17357-1: 2014 technologiectn Onderzees Drijvend Type |
|---|---|
| Materiaal | NR op hoog niveau |
| Norm | Iso17357-1: 2014 |
| MOQ | 1 stuk |
| Certificaat | CCS, BV, LR, RINA, KR, NK, GL, ABS, DNV, RS |
| Productnaam | Op zwaar werk berekende 1800H-van de het Dokboot van Kegel Rubberstootkussens van de de Bumperbesche |
|---|---|
| Materiaal | Slijtvaste NR |
| Modelnummer | Df-C1800H |
| De verwerkingsdienst | Afgietsel |
| Verpakking | Naakte Verpakking, Kaderverpakking, Palletverpakking |