| Productnaam | Yokohamatype Pneumatische het Schipdelen van Marine Floating Fender Marine Boat |
|---|---|
| Diameter | 500-4500 mm |
| Lengte | 1000-12000 mm |
| Energieabsorptie | 6-6473 kJ |
| Reactiekracht | 64-7984 KN |
| Productnaam | yokohama rubberstootkussen |
|---|---|
| Lengte | 1000 mm-12000 mm |
| Standaard | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Accessoires | De banden, staalketting, hangen ring |
| Functie | Uitstekende horizontale stabiliteit |
| Kenmerken | Hoge energieopname |
|---|---|
| type | V Typestootkussen |
| Kleur | Zwarte of zonodig |
| Materiaal | Sterke natuurrubber |
| Treksterkte | ≥ 8 Mpa |
| Kenmerken | Superieure energieopname |
|---|---|
| Type | Rubber Fender Type V |
| Kleur | Zwarte of zonodig |
| Materiaal | Natuurrubber van hoge kwaliteit |
| Treksterkte | ≥ 8 Mpa |
| Productnaam | Arch Rubber Fender |
|---|---|
| Kleur | Zwart of aangepast |
| sollicitatie | Haven |
| Gebruik | bescherm boot |
| Garantie | 36 maanden |
| Productnaam | PIANC2002 Standaard rubberen spatbord V Type 600H natuurrubber voor aanlegplaats voor marineboten |
|---|---|
| Materiaal | NR met hoge dichtheid |
| Verwerkingsdienst | Gieten, snijden |
| Verlenging | ≥300% |
| Certificering | ISO, SGS |
| Kenmerken | Hoge energieopname |
|---|---|
| type | Dock vaste rubber fender |
| Kleur | Zwarte of zonodig |
| Materiaal | Natuurrubber van topkwaliteit |
| Treksterkte | ≥ 8 Mpa |
| Productnaam | Holle D Rubber Spatbord Sectie Boot Spatbord/Rubber Bumper Dock Bescherming |
|---|---|
| Modelnummer | DF-D500H |
| Verwerkingsdienst | Gieten, snijden |
| Maat | aangepast |
| Materiaal | Natuurlijk rubber |
| Naam van het product | Kegel Rubberstootkussens |
|---|---|
| Materiaal | Slijtvast Natuurrubber |
| Verwerkingsdienst | Vormen, snijden |
| Verlenging | ≥ 300% |
| Hardheid | ≤82 Kust A |
| Productnaam | Kegel Rubberstootkussens |
|---|---|
| Materiaal | Slijtvast Natuurrubber |
| Hardheid | ≤82 Shore a |
| Sollicitatie | De industriële Boot van de Dokhaven |
| Functies | Gemakkelijk te behandelen |