| Productnaam | Vast Rubber de Stootkussens1600h Natuurrubber van de Stootkussenkegel voor de Bescherming van de Dok |
|---|---|
| Materiaal | Het anti Verouderen NR |
| Modelnummer | Df-C1600H |
| MOQ | 1 stuk |
| OEM | welkom |
| Productnaam | Van de Kegel de Rubberstootkussens van PIANC2002 800H Zwarte die Kleur voor de Buffer van het Bootdo |
|---|---|
| Modelnummer | Df-CRF800H |
| Type | Vaste Rubberstootkussens |
| Norm | PIANC2002 |
| Grootte | Douanegrootte |
| Productnaam | Roller Fenders |
|---|---|
| Materiaal | NBR |
| Toepassingen | Haventerminal |
| Hardheid | ≤82 Shore a |
| Verpakking | Plastic zak+pallet |
| Naam van het product | 3.3*6.5M Offshore/Mooring/Port/Harbour/Ferry Foam Filled Fenders voor marinevaartuigen |
|---|---|
| Modelnummer | DF-3.3*6.5M |
| Materiaal | Hoog - dichtheid EVA |
| Reactiekracht | 54kN aan 7353kN |
| Energieabsorptie | 3.8kn-M aan 7720kn-m |
| Productnaam | Onderzeeërspenders |
|---|---|
| Voordeel | Aangepaste, originele fabriek |
| Sollicitatie | Dok |
| Diameter | 0,5 ~ 4,5 m |
| Materiaal | Natuurlijk rubber op het hoogste niveau |
| Productnaam | Onderzeeërspenders |
|---|---|
| Voordeel | Aangepaste, originele fabriek |
| Sollicitatie | Dok |
| Diameter | 0,5 ~ 4,5 m |
| Garantie | 36 maanden |
| Productnaam | Onderzeeërspenders |
|---|---|
| Voordeel | Aangepaste, originele fabriek |
| Garantie | 36 maanden |
| Materiaal | Natuurlijk rubber op het hoogste niveau |
| Druk | 50 kPa ~ 80 kPa |
| Naam van het product | Submarine-fenders |
|---|---|
| Voordeel | Aangepaste, Originele Fabriek |
| Garantie | 36 maanden |
| Toepassing | Submarine Dock Fender |
| Diameter | 0.5 ~ 4.5 m |
| Product Name | Submarine Fenders |
|---|---|
| Material | Top Level Natural Rubber |
| Warranty | 36 Months |
| Application | Submarine Dock |
| Diameter | 0.5 ~ 4.5m |
| Productnaam | Onderzeeërspenders |
|---|---|
| Voordeel | Aangepaste, originele fabriek |
| Garantie | 36 maanden |
| Applicatie | Dok |
| Diameter | 0,5 ~ 4,5 m |