| Productnaam | ISO 17357 keurde 4.5*9.0M Yokohama Floating Fenders CTN Type Natuurrubber goed |
|---|---|
| Norm | PIANC, ISO17357-1: 2014 |
| Warmtegeleiding | =<0.034 |
| Hardheid | 60±10 kust A of het Verzoek van de Klant |
| Verlenging | ≥400 |
| Productnaam | NBR/NR de rubberbumper van de de Scheurweerstand van het Boog Rubberstootkussen 1000H Aangepaste |
|---|---|
| Materiaal | Hoog - dichtheid NR |
| Type | Normaal |
| Embleem | Aangepast Logo Accept |
| Grootte | Douanegrootte |
| Modelnummer | Df-1000H |
|---|---|
| Productnaam | PIANC2002 de Stootkussensnatuurrubber 1000H van de specificatieskegel voor Dokmarine |
| Eigenschap | Hoge E/R.H-Duurzame waarde, |
| Grootte | Aangepast toegelaten |
| EMBLEEM | Aangepast Logo Availabled |
| Productnaam | De opblaasbare Drijvende Pneumatische Gebruikte Vissersboten van het Stootkussenschepen van Yokohama |
|---|---|
| Deel | STS-Stootkussen |
| Materiaal | Natuurrubber |
| Kleur | Zwart |
| Diameter | 300mm4500mm |
| Productnaam | PIANC & van ISO17357 de Standaard Pneumatische Rubberketting Netto Marine Safety van de Stootkussens |
|---|---|
| Materiaal | Beste Kwaliteit NR, NBR, SR |
| Kleur | Zwart of Aangepast |
| Diameter | 500mm - 4,500mm |
| Lengte | 1,000mm - 12,000mm |
| Naam van het product | Bootsrubberen schutters voor zware schepen |
|---|---|
| Materiaal | Hoog - kwaliteitsnatuurrubber |
| Deel | dokstootkussen |
| Hoogte | 500mm tot 2000mm |
| geschatte afbuiging | 70% - 72% |
| Productnaam | Cylindrische scheepsvliegtuigen |
|---|---|
| Standaard | PIANC2002, ISO9001 |
| Kleur | Zwart of aangepast |
| Deel | Scharnier |
| Pakket | Houten pallet, houten kist |
| Productnaam | C1300H Zee Industriële PIANC2002 Specificaties van kegel de Rubberstootkussens voor Dokboot |
|---|---|
| Materiaal | Natuurrubber, NBR, Silicone |
| De verwerkingsdienst | Afgietsel, het Snijden |
| Grootte | Aangepast |
| Categorie | Dok Rubberstootkussen |
| Productnaam | CTN-Type Pneumatisch Stootkussen 3.3*6.5M ISO17357 van het Dok Rubberstootkussen |
|---|---|
| Materiaal | Slijtvast NR-SR NBR |
| Norm | Iso17357-1: 2014 |
| Deel | Netto kettingsband |
| Aanvankelijke Druk | 50KPa/80KPa |
| Productnaam | Groothandelsprijs EVA Foam Filled Fender Colorful 2.0*3.5m ISO9001 voor Bootdok dat wordt verklaard |
|---|---|
| Material | Polyurethane, EVA, etc |
| Type | Drijvend Stootkussen |
| Verlenging | ≥350% |
| Hardheid | 75-95 kust A |