| Productnaam | Pneumatisch rubberen spatbord |
|---|---|
| Standaard | ISO 17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Kleur | Zwart of aangepast |
| Materiaal | NR |
| Maat | Aangepast |
| Productnaam | Roller Fenders |
|---|---|
| Materiaal | NBR |
| Toepassingen | Haventerminal |
| Maat | Aangepast |
| Hardheid | ≤82 Shore a |
| Productnaam | Arch V rubber fender |
|---|---|
| Materiaal | Natuurrubber |
| Productieproces | Afgietsel, het Snijden |
| Hoogte | 200mm1000mm |
| Lengte | 1000mm3500mm |
| Naam van het product | Kegel Rubberstootkussens |
|---|---|
| Materiaal | Slijtvast Natuurrubber |
| Hardheid | ≤82 Kust A |
| Kenmerken | Hoge energieopname |
| Verwerkingsdienst | Vormen, snijden |
| Naam van het product | Pneumatisch Rubberstootkussen |
|---|---|
| Materiaal | NR |
| Accessoires | De banden, staalketting, hangen ring |
| kenmerk | Milieuvriendelijke materialen |
| Gebruik | bescherm boot |
| Productnaam | Roller Fenders |
|---|---|
| Materiaal | NBR |
| Hardheid | ≤82 Shore a |
| Verpakking | Plastic zak+pallet |
| Maat | Aangepast |
| Productnaam | De Hoge Energieabsorptie Pier Dock Berth Vessel van Marine Dock Square Rubber Fenders |
|---|---|
| Deel | Bumper, Dok |
| Toepassing | Dok, Haven |
| Functie | Bescherming |
| Hoogte | 150-600 mm |
| Productnaam | OEM Rubber de Stootkussensdouane die van de de Dienstkegel Op zwaar werk berekend Anti het Veroudere |
|---|---|
| Materiaal | Anti het Verouderen Natuurrubber |
| Modelnummer | Df-CRF1000 |
| Kleur | Zwart |
| Gebruik | Industriële MeertrosSchokbreker |
| Productnaam | D370 het Type van Kussenrollen Flexibele NBR het Natuurrubber Zeerang van Rolstootkussens ISO9001 |
|---|---|
| Modelnummer | Df-CR20 |
| Type | Kussenrollen |
| Norm | PIANC2002 |
| Grootte | Aangepast |
| Naam van het product | Trelleborg Shibata 600x1200 Cylindrische rubber fenders voor bootdock bumper |
|---|---|
| Sleutelwoorden | cilindrische rubberstootkussens |
| Materiaal | Hoge Prestatiesnatuurrubber |
| Kleur | Zwarte of als verzoek |
| Binnendiameter | 600 mm |