| Productnaam | yokohama rubberstootkussen |
|---|---|
| Lengte | 1000 mm-12000 mm |
| Accessoires | De banden, staalketting, hangen ring |
| Standaard | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Diameter | 500 mm-4500 mm |
| Productnaam | Cylindrische scheepsvliegtuigen |
|---|---|
| Materiaal | NBR |
| Standaard | PIANC2002, ISO9001 |
| Kleur | Zwart of aangepast |
| Deel | Scharnier |
| Productnaam | Pneumatisch rubberen spatbord |
|---|---|
| Standaard | ISO 17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Kleur | Zwart of aangepast |
| Maat | Aangepast |
| Gebruik | bescherm boot |
| Productnaam | Schuifboten |
|---|---|
| Treksterkte | ≥ 16 MPA |
| Verwerkingsdienst | Vormen, snijden |
| Verpakking | Plastic zak+pallet |
| Type | Cilindrisch |
| Productnaam | Roller Fenders |
|---|---|
| Materiaal | NBR |
| Verpakking | Plastic zak+pallet |
| Maat | Aangepast |
| Toepassingen | Haventerminal |
| Productnaam | Kegel Rubberstootkussens |
|---|---|
| Sollicitatie | De industriële Boot van de Dokhaven |
| Functies | Gemakkelijk te behandelen |
| Certificering | PIANC, ABS, DNV |
| Hardheid | ≤82 Shore a |
| Productnaam | MV van het het Stootkussenbeen van het bumperdok Rubberstootkussen uhmw-PE Stootkussens voor Havenka |
|---|---|
| Deel | Dok, Bumper |
| Materiaal | Anti het Verouderen Natuurrubber |
| Verschijning | Vlot Rubber |
| Stijl | Been/MV Type |
| Productnaam | Op zwaar werk berekende Elementen Rubberstootkussens met Modulaire de Havenbumper van het Ontwerpdok |
|---|---|
| Deel | Dok, Bumper |
| Materiaal | Anti het Verouderen Natuurrubber |
| Verschijning | Vlot Rubber |
| Type | Elemententype |
| Naam van het product | Yokohama Pneumatisch Stootkussen |
|---|---|
| Materiaal | Natuurrubber |
| Diameter | 500mm4500mm (Andere specificatie kan worden aangepast) |
| Lange | 1000mm12000mm (Andere specificatie kan worden aangepast) |
| Werkdruk | 50KPa of 80KPa |
| Naam van het product | Cel Rubberstootkussen |
|---|---|
| Materiaal | Hoog - kwaliteitsnatuurrubber |
| grootte | Op maat |
| kenmerk | Hoge prestaties Sterk |
| Accessoires | Voorpaneel, die Stootkussen, Ketting, enz. onder ogen zien |