| Productnaam | yokohama rubberstootkussen |
|---|---|
| Lengte | 1000 mm-12000 mm |
| materiaal | NR |
| Diameter | 500 mm-4500 mm |
| Accessoires | De banden, staalketting, hangen ring |
| Productnaam | De aangepaste Delen die van het Boog Rubberstootkussen NR de Antibotsingsveiligheid van 400H vormen |
|---|---|
| Materiaal | Hoog - kwaliteit NR |
| Vorm | V type |
| Certificering | ISO9001, ABS, BV |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| Productnaam | Waterdichte Flexibele Vaste Rubber het Stootkussenmeertros van Kegel Rubberstootkussens df-CRF1200H |
|---|---|
| Materiaal | Hoog - kwaliteitsnatuurrubber |
| Type | Kegelvorm |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| Deel | Havenbumper |
| Productnaam | ABS van het Stootkussen1600h Slijtvaste Schepen van de Certificaatcel de Rubberbescherming van het d |
|---|---|
| Materiaal | NR, NBR, FKM, SIL/VMQ, EPDM, HNBR, CR, FVMQ |
| Grootte | Keur de Ontwerpen van Klanten goed |
| Hardheidswaaier | 20°-90°shore A |
| Hoogte | 5003000mm |
| Deel | Haven, Dok |
|---|---|
| Productnaam | V Type Marine Arch Rubber Fender Natural Rubber500h voor het Aanleggen |
| Type | Boog Rubberstootkussen |
| Materiaal | Hoog - kwaliteit NR |
| OEM | Welkom |
| Naam van het product | Arch Rubber Fender |
|---|---|
| Kleur | Zwart of op maat |
| Materiaal | NR |
| Grootte | Op maat |
| Kenmerken | Duurzame materialen |
| Productnaam | Pneumatisch rubberen spatbord |
|---|---|
| Standaard | ISO 17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Kleur | Zwart of aangepast |
| Materiaal | NR |
| Maat | Aangepast |
| Naam van het product | Roller Fenders Boat Anti Collision Roller Rubber Fender Voor Pontoons |
|---|---|
| Materiaal | Hoog - dichtheidsnatuurrubber |
| Type | Wielvliegtuig |
| Verwerkingsdienst | Vormen, snijden |
| Kleur | aangepast |
| Productnaam | yokohama rubberstootkussen |
|---|---|
| standaard | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Materiaal | NR |
| Kenmerken | Materiaal van hoge kwaliteit |
| Diameter | 500 mm-4500 mm |
| Naam van het product | Cel Rubberstootkussen |
|---|---|
| Accessoires | Voorpaneel, die Stootkussen, Ketting, enz. onder ogen zien |
| kenmerk | Hoge prestaties Sterk |
| grootte | Op maat |
| Materiaal | Hoog - kwaliteitsnatuurrubber |