| Productnaam | 50Kpa drijvend het Rubberstootkussen van Yokohama Pneumatisch voor Verkoop |
|---|---|
| Materiaal | Natuurrubber |
| Norm | Iso17357-1: 2014 |
| Grootte | Aangepaste Grootte |
| Aanvankelijke Druk | 50kPa, 80kPa |
| Naam van het product | PIANC 2002 Marine Mooring Cell rubberen spatbordbumper met stalen frontframe |
|---|---|
| Materiaal | NR/NBR van hoge kwaliteit |
| Modelnummer | DF-C1000H |
| Reactiekracht | 29-4626KN |
| Energieabsorptie | 4-6102KNM |
| Naam van het product | Cell Rubber Fender Rubber Buffers Mooring Fender Marine Fender |
|---|---|
| Materiaal | Uitstekend natuurlijk rubber |
| Modelnummer | DF-C1150H |
| Standaard | PIANC2002, ISO9001 |
| Kleur | Elke kleur. |
| Productnaam | Cel Rubberstootkussen |
|---|---|
| Materiaal | Natuurlijk rubber |
| Hoogte | 400 tot en met 3000 MM |
| Gebruik | Schip, dok, steiger, haven, werf |
| Accessoires | Voorpaneel, Face Pad, Ketting.. |
| Productnaam | Van het de Kleureniso9001 Flexibele NBR Natuurrubber van kegel de Rubberstootkussens Zwarte Zeerang |
|---|---|
| Materiaal | Hoog - dichtheid NR |
| Type | Vast Rubberstootkussen |
| Embleem | Aangepast Logo Accept |
| Gebruik | Voor of schip die dokken aanleggen |
| Naam van het product | Kegelvormige rubberfenders vaste rubberfenders kegelvormige rubberbumpers |
|---|---|
| Materiaal | Hoog - kwaliteitsnatuurrubber |
| Deel | dokstootkussen |
| Hoogte | 1000 mm tot 6000 mm |
| geschatte afbuiging | 70% - 72% |
| Productnaam | yokohama rubberstootkussen |
|---|---|
| Lengte | 1000 mm-12000 mm |
| Accessoires | De banden, staalketting, hangen ring |
| Standaard | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Diameter | 500 mm-4500 mm |
| Productnaam | Pneumatisch rubberen spatbord |
|---|---|
| Standaard | ISO 17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Gebruik | bescherm boot |
| Kleur | Zwart of aangepast |
| Materiaal | NR |
| Productnaam | 4.5*9m Opblaasbaar Yokohama Pneumatisch Rubberstootkussens Jumbo Buitengewoon breed Stootkussen |
|---|---|
| Diameter | 500-4500 mm |
| Lengte | 1000-12000 mm |
| Energieabsorptie | 6-6473 kJ |
| Reactiekracht | 64-7984 KN |
| Materiaal | Natuurrubber |
|---|---|
| Productnaam | Cel Rubberstootkussen |
| Hoogte | 400 tot en met 3000 MM |
| Certificering | ISO, BV, ABS, DNV, LR, SGS, CCS, RMRS |
| Accessoires | Voorpaneel, Face Pad, Ketting.. |