| Naam van het product | Submarine-fenders |
|---|---|
| Voordeel | Aangepaste, Originele Fabriek |
| Garantie | 36 maanden |
| Lange | 1 ~ 12 m |
| Toepassing | Submarine Dock Fender |
| Productnaam | Roller Fenders |
|---|---|
| Materiaal | NBR |
| Hardheid | ≤82 Shore a |
| Toepassingen | Haventerminal |
| Maat | Aangepast |
| Modelnummer | Df-MB100 |
|---|---|
| Productnaam | Van de de Meertrosmeerpaal van dokpier quay tee head marine het Gietijzerqt450 Meerpalen |
| Capaciteit | 10-300 ton |
| Type | T-hoofd |
| Norm | PIANC, ISO13797: 2020 |
| pakket | Pallet, Spoel |
|---|---|
| Buitendiameter | 3.0mm30mm |
| Norm | DIN, ASTM, JIS, GB, Enz. |
| Betalingstermijn | T/T, L/C, Paypal |
| Werkdruk | 15-21 bar |
| Toepassing | Industrieel, Automobiel, Marien, Enz. |
|---|---|
| Betalingstermijn | T/T, L/C, Paypal |
| Het werk Temperatuur | -40℃-80℃ |
| Norm | DIN, ASTM, JIS, GB, Enz. |
| Buitendiameter | 3.0mm30mm |
| Merknaam | Hongruntong Marine |
|---|---|
| Naam van het product | Deeltjes voor het aanmeren |
| Toepassing | Schip; boot |
| Oppervlaktebehandeling | Galvaniserend sproeien |
| Kenmerken | sterk en duurzaam |
| Productnaam | Gesloten het Schuimstootkussen van het Celschuim Drijvende niet-Merkt het Dokboot van de Polyurethaa |
|---|---|
| Materiaal | Hoog - kwaliteitspu Schuim, Polyurethaanhuid |
| Type | Drijvend Schuimstootkussen |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| Deel | Havenstootkussen |
| Productnaam | De Standaardsts Slang NBR Ononderbroken 10 van OCIMF“ voor Schip - - verscheept Verrichtingen |
|---|---|
| Materiaal | NBR |
| Norm | GMPHOM 2009 & EN 1765 |
| Werkdruk | 15 bar, 19 verspert, 21 bar |
| Versterking | Polyesterkoord en schroefdraad met hoge weerstand |
| Merknaam | Hongruntong Marine |
|---|---|
| Naam van het product | Deeltjes voor het aanmeren |
| Toepassing | Schip; boot |
| Gebruik | Beveiliging van schepen |
| Oppervlaktebehandeling | Galvaniserend sproeien |