| Productnaam | Iso17357-1: 2014 van het Stootkussenbv van specificatiesyokohama het Rubbercertificaat 50kPa |
|---|---|
| Materiaal | Hoge Prestaties NR |
| Norm | Iso17357-1: 2014 |
| De verwerkingsdienst | Afgietsel, het Snijden |
| Aanvankelijke Druk | 50kPa |
| Productnaam | De aangepaste Delen die van het Boog Rubberstootkussen NR de Antibotsingsveiligheid van 400H vormen |
|---|---|
| Materiaal | Hoog - kwaliteit NR |
| Vorm | V type |
| Certificering | ISO9001, ABS, BV |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| Productnaam | V500H boog Rubberstootkussen Milieu Industriële Hoge Elastische Marine Dock Ship |
|---|---|
| Modelnummer | Df-V500H |
| De verwerkingsdienst | Afgietsel, het Snijden |
| Grootte | Aangepast |
| flexibiliteit | Groot |
| Productnaam | Het aangepaste van de de Materialenveiligheid van Kegel Rubberstootkussens NR Afgietsel 600H Antibot |
|---|---|
| Materiaal | Hoge Prestaties NR |
| Vorm | Kegeltype |
| Hoogte | 500H-2000H |
| Temperatuur | -40°C-120°C |
| Productnaam | ABS van het Stootkussen1600h Slijtvaste Schepen van de Certificaatcel de Rubberbescherming van het d |
|---|---|
| Materiaal | NR, NBR, FKM, SIL/VMQ, EPDM, HNBR, CR, FVMQ |
| Grootte | Keur de Ontwerpen van Klanten goed |
| Hardheidswaaier | 20°-90°shore A |
| Hoogte | 5003000mm |
| Productnaam | Pneumatisch rubberen spatbord |
|---|---|
| Standaard | ISO 17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Kleur | Zwart of aangepast |
| Materiaal | NR |
| Maat | Aangepast |
| Productnaam | Pneumatisch rubberen spatbord |
|---|---|
| Standaard | ISO 17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Maat | Aangepast |
| Gebruik | bescherm boot |
| Functie | Flexibele verrichting |
| Productnaam | Waterdichte Flexibele Vaste Rubber het Stootkussenmeertros van Kegel Rubberstootkussens df-CRF1200H |
|---|---|
| Materiaal | Hoog - kwaliteitsnatuurrubber |
| Type | Kegelvorm |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| Deel | Havenbumper |
| Deel | Haven, Dok |
|---|---|
| Productnaam | V Type Marine Arch Rubber Fender Natural Rubber500h voor het Aanleggen |
| Type | Boog Rubberstootkussen |
| Materiaal | Hoog - kwaliteit NR |
| OEM | Welkom |
| Productnaam | yokohama rubberstootkussen |
|---|---|
| standaard | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Materiaal | NR |
| Kenmerken | Materiaal van hoge kwaliteit |
| Diameter | 500 mm-4500 mm |