| Naam van het product | Cellen rubber Fender panelen Fender sleepboot Fender Bollard Fender |
|---|---|
| Materiaal | NR/NBR met een hoge dichtheid |
| Modelnummer | DF-C1700H |
| Hardheid | ≤82 Kust A |
| Verlenging | ≥300% |
| Naam van het product | Duurzame marine-dockrolluizen PIANC2002 Norm voor schepen |
|---|---|
| Materiaal | Natuurrubber, NBR, siliconen, EPDM, FKM, SBR |
| Type | Vaste wielenfender |
| installeer | Blote hoeken |
| Verwerkingsdienst | Vormen, snijden |
| Productnaam | Van de de Stootkussensnr 500H Zwarte Kleur van de hoge Prestatiesboog Rubber het Dokbescherming |
|---|---|
| Ontwerp | Douane het Trekken |
| Hoogte | 200mm1000mm |
| Lengte | 1000-3500L |
| Reactiekracht | 78kN aan 1015kN |
| Productnaam | Df-ARF500H Boog Rubberstootkussen V Type Marine Berthing Boat Dock Customized |
|---|---|
| Modelnummer | Df-ARF500H |
| De verwerkingsdienst | Afgietsel |
| Materiaal | Natuurrubber |
| Ontwerp | Douane het Trekken |
| Productnaam | De op zwaar werk berekende 700H-van het het Natuurrubberdok van het Boog Rubberstootkussen Veilighei |
|---|---|
| Materiaal | Natuurrubber, SBR, NBR |
| Modelnummer | Df-ARF700H |
| Verwerking Serviceion | Afgietsel, het Snijden |
| Hardheid | ≤82 kust A |
| Productnaam | PIANC2002 het Rubberstootkussen C1000H Marine Dock Bumper Vessels van de specificatiescel |
|---|---|
| Materiaal | Hoog - kwaliteitsnatuurrubber |
| Modelnummer | Df-C1000H |
| Hoogte | 5003000mm |
| Type | Vast Celtype |
| Modelnummer | Df-1500H |
|---|---|
| Productnaam | Marine Safety Dock Cone Rubber-Norm van Stootkussen de Hyper Omega Stootkussens PIANC2002 |
| Eigenschap | De hoge E/R.H-waarde, maakt waterdicht |
| Grootte | Aangepast Toegelaten |
| Embleem | Aangepast Logo Availabled |
| Productnaam | ISO 17357 van de het Stootkussenluchtkwaliteit van Stootkussenyokohama de Rubber van het de Normendo |
|---|---|
| Norm | PIANC2002, ISO17357-1:2014 |
| Materiaal | Natuurrubber |
| Certificering | ABS, CCS, BV, LR, DNV |
| Diameter | 500mm4500mm (Andere specificatie kan worden aangepast) |
| Naam van het product | Kegelvormige rubberbumpers Pneumatische rubberbumpers |
|---|---|
| Materiaal | Hoog - kwaliteitsnatuurrubber |
| Deel | dokstootkussen |
| Hoogte | 500mm tot 2000mm |
| geschatte afbuiging | 70% - 72% |
| Naam van het product | Pneumatisch Rubberstootkussen |
|---|---|
| Accessoires | De banden, staalketting, hangen ring |
| Leven in dienst | 10 tot 15 jaar |
| standaard | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Materiaal | NR |