| Naam van het product | Cel Rubberstootkussen |
|---|---|
| Materiaal | Hoog - kwaliteitsnatuurrubber |
| grootte | Op maat |
| Accessoires | Voorpaneel, die Stootkussen, Ketting, enz. onder ogen zien |
| kenmerk | Hoge prestaties Sterk |
| Productnaam | Arch Rubber Fender |
|---|---|
| Sollicitatie | Haven |
| Logo's | Op maat |
| MOQ | 1 |
| Materiaal | NBR |
| Productnaam | Yokohama Rubberstootkussen iso17357-1: 2014 specificaties STS HDG 4.5*9.0M |
|---|---|
| Materiaal | Hoge Prestatiesnatuurrubber |
| Norm | PIANC2002, ISO17357-1: 2014 |
| Certificaat | ABS VAN DNV BV CCS LR |
| Aanvankelijke Druk | 50kPa & 80kPa |
| Productnaam | ISO17357 specificaties Pneumatisch Rubberstootkussen 50kPa CTN 3.3*6.5M Marine Safety |
|---|---|
| Materiaal | Hoge Prestatiesnatuurrubber |
| Norm | PIANC2002, ISO17357-1: 2014 |
| Certificaat | ABS, CCS, BV, LR, DNV |
| Aanvankelijke Druk | 50kPa & 80kPa |
| Productnaam | 2.0*3.5M Pneumatic Rubber Fender ISO17357 het Standaard80kpa Boot Drijven |
|---|---|
| Materiaal | Natuurlijk rubber met hoge dichtheid |
| Norm | PIANC2002, ISO17357-1: 2014 |
| Certificaat | ABS, CCS, BV, LR, DNV |
| Aanvankelijke Druk | 50kPa & 80kPa |
| Productnaam | Yokohama Marine Inflatable Rubber Fenders Customized voor Schip - - schip |
|---|---|
| Materiaal | Hoog - kwaliteitsnatuurrubber |
| Norm | PIANC2002, ISO17357-1: 2014 |
| Certificaat | DNV BV CCS LR ABS |
| Aanvankelijke Druk | 50KPa & 80KPa |
| Productnaam | Marine Vessel Ship Yokohama Pneumatic-het Natuurrubberstootkussen met Banden en de Kettingen bescher |
|---|---|
| Diameter | 500mm - 4,500mm |
| Lengte | 1,000mm - 12,000mm |
| Materiaal | Hoog - kwaliteit NR |
| Aanvankelijke Druk | 50kPa, 80kPa |
| Productnaam | Yokohama Rubberstootkussen iso17357-1: 2014 de technologie verscheept 2.5*4.0M CTN |
|---|---|
| Materiaal | Hoog - dichtheid NR |
| Norm | Iso17357-1: 2014 |
| Diameter | 500mm4500mm |
| Lengte | 1000mm12000mm |
| Productnaam | ISO17357 & Pneumatisch Rubberstootkussen 4.5*9.0M CTN Marine Floating van PIANC2002 |
|---|---|
| Diameter | 500-4500 mm |
| Lengte | 1000-12000 mm |
| Energieabsorptie | 6-6473 kJ |
| Reactiekracht | 64-7984 KN |
| Productnaam | Cel Rubberstootkussen |
|---|---|
| Materiaal | Natuurlijk rubber |
| Hoogte | 400 tot en met 3000 MM |
| Certificering | ISO, BV, ABS, DNV, LR, SGS, CCS, RMRS |
| Accessoires | Voorpaneel, Face Pad, Ketting.. |