| Productnaam | Roller Fenders |
|---|---|
| Materiaal | NBR |
| Verpakking | Plastic zak+pallet |
| Maat | Aangepast |
| Toepassingen | Haventerminal |
| Productnaam | yokohama rubberstootkussen |
|---|---|
| Lengte | 1000 mm-12000 mm |
| Accessoires | De banden, staalketting, hangen ring |
| Standaard | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Garantie | 24 maanden |
| Productnaam | Arch Rubber Fender |
|---|---|
| Kleur | Zwart of aangepast |
| Logo | Aangepast |
| Gebruik | bescherm boot |
| Maat | Aangepast |
| Productnaam | Pneumatisch Rubberstootkussen iso17357-1: 2014 STS-Bumper 4.5*9.0M van de Dokboot |
|---|---|
| Materiaal | Natuurrubber |
| Norm | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| De verwerkingsdienst | Afgietsel |
| Aanvankelijke Druk | 50kPa |
| Productnaam | Iso17357-1: 2014 pneumatische Stootkussens 3.3*6.5M de Verrichtingenbumper van 80kPa STS |
|---|---|
| Norm | Iso17357-1: 2014, CB/T 3948-2001 |
| Techonlogy | Het explosiebestendige, Algemene Winden, anti-Veroudert |
| Hardheid | 50±10 kust A |
| Verlenging | ≥400 |
| Productnaam | 100% de milieu Industriële Energieabsorberende Zwarte Kleur van het Boog Rubberstootkussen |
|---|---|
| Type | Boog V Type |
| Lengte | 10003500mm |
| Hoogte | 200mm1000mm |
| Certificaat | CCS.ABS.BV.GL.DN V.LR |
| Productnaam | PIANC2002 sleutelgatstootkussens Tug Boat Fenders Ozone & UV de Bumperbescherming van de Weerstandsb |
|---|---|
| Materiaal | Slijtvaste NR/NBR/SBR |
| Type | Sleutelgattype |
| Grootte | 200-350H, Lmax=2000 |
| Verlenging | ≥300% |
| Productnaam | Hydropneumatische Onderzeese Stootkussens ISO17357 & PIANC2002-Ligplaatsdok 50kPa het Drijven |
|---|---|
| Norm | Iso17357-1: 2014, CB/T 3948-2001 |
| Techonlogy | Het explosiebestendige, Algemene Winden, anti-Veroudert |
| Hardheid | 50±10 kust A |
| Verlenging | ≥400 |
| Productnaam | PIANC2002 Marine Dock Pneumatic Fenders 3,3 x 6.5m het Stootkussen van het Bootdok met Vliegtuigenba |
|---|---|
| Materiaal | Hoogste Niveaunatuurrubber |
| Norm | PIANC2002, ISO17357-1: 2014 |
| kleuren | Zwart of aangepaste kleur |
| Certificatie | ISO9001-2008 ABS VAN BV CCS |
| Productnaam | Yokohama Marine Inflatable Rubber Fenders Customized voor Schip - - schip |
|---|---|
| Materiaal | Hoog - kwaliteitsnatuurrubber |
| Norm | PIANC2002, ISO17357-1: 2014 |
| Certificaat | DNV BV CCS LR ABS |
| Aanvankelijke Druk | 50KPa & 80KPa |