| Productnaam | 50Kpa drijvend het Rubberstootkussen van Yokohama Pneumatisch voor Verkoop |
|---|---|
| Materiaal | Natuurrubber |
| Norm | Iso17357-1: 2014 |
| Grootte | Aangepaste Grootte |
| Aanvankelijke Druk | 50kPa, 80kPa |
| Installatie | Rustig aan. |
|---|---|
| Onderhoud | Laag |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Vorm | ARCH |
| Materiaal | Rubber |
| Productnaam | Arch Rubber Fender |
|---|---|
| Kleur | Zwart of aangepast |
| Functies | Duurzame materialen |
| Garantie | 36 maanden |
| Sollicitatie | Haven |
| Productnaam | Arch Rubber Fender |
|---|---|
| Kleur | Zwart of aangepast |
| Functies | Duurzame materialen |
| Sollicitatie | Haven |
| Logo | Aangepast |
| Productnaam | Cylindrische scheepsvliegtuigen |
|---|---|
| Standaard | PIANC2002, ISO9001 |
| Kleur | Zwart of aangepast |
| Deel | Scharnier |
| Materiaal | NBR |
| Productnaam | Arch Rubber Fender |
|---|---|
| Kleur | Zwart of aangepast |
| Logo | Aangepast |
| Gebruik | bescherm boot |
| Maat | Aangepast |
| Productnaam | STS-de Stootkussensnatuurrubber 3.3M van Verrichtingenyokohama ISO17357-Norm |
|---|---|
| Materiaal | Natuurrubber |
| Versterking | Nylon Koord |
| Schede | Netto kettingsband |
| Diameterwaaier | Van 0.5m tot 4.5m |
| Productnaam | ISO17357 Yokohama die Pneumatische Stootkussens 50 kPa 3.3*6.5m met Veiligheidsklep drijven |
|---|---|
| Materiaal | Hoge Prestatiesnatuurrubber |
| Norm | Iso17357-1: 2014 |
| De verwerkingsdienst | Afgietsel, het Snijden |
| Aanvankelijke Druk | 50kPa, 80kPa |
| Productnaam | Het Rubberstootkussen die van Yokohama van de vliegtuigenband Marine Boat Fenders drijven |
|---|---|
| Materiaal | Top-Level Natuurrubber |
| Deel | boot zij rubberstootkussen |
| Toepassing | Gebruikt voor schip en dok |
| Kleur | Zwart |
| Productnaam | Het pneumatische rubberstootkussen van het schipdok voor boot het aanleggen met ketting en band |
|---|---|
| Deel | STS-Stootkussen |
| Materiaal | Natuurrubber |
| Diameter | 300mm4500mm |
| Lengte | 500mm12000mm |