| Naam van het product | Drijvend schuim spatbord Onderwater spatborden Eva Foam Boot spatbord |
|---|---|
| Materiaal | Gesloten-cel schuim, nylonversterking, polyurethaan huid |
| Kleur | Geweldig. |
| Diameter | 300mm4500mm |
| Lange | 500mm9000mm |
| Productnaam | Eva Floating Foam Fender met hoge prestaties en ISO certificaat |
|---|---|
| Materiaal | Gesloten-cel schuim, nylonversterking, polyurethaan huid |
| Kleur | Geweldig. |
| Diameter | 300mm4500mm |
| Lange | 500mm9000mm |
| productnaam | Dok Rubberstootkussen |
|---|---|
| Certificering | ISO9001 |
| Sleutelwoord | De prijzen van de rubberfender |
| Kenmerken | slijtvast, tegen botsing |
| Technologie | Extrusievorming |
| Naam van het product | Arch Rubber Fender |
|---|---|
| Kleur | Zwart of op maat |
| Materiaal | NR |
| Grootte | Op maat |
| Kenmerken | Duurzame materialen |
| productnaam | Arch Rubber Fender |
|---|---|
| Grootte | Op maat |
| Kleur | zwart |
| Geheugen | Op maat |
| Toepassing | Schip aanleg |
| Productnaam | Arch Rubber Fender |
|---|---|
| Grootte | aangepast |
| Kleur | Zwart of op maat |
| Sollicitatie | Haven |
| Materiaal | NR |
| Productnaam | Arch Rubber Fender |
|---|---|
| Grootte | Aangepast |
| Kleur | Zwart |
| Kenmerken | Hoge energieopname |
| Sollicitatie | Schip aanleg |
| Productnaam | Iso17357-1: 2014 van het Stootkussenbv van specificatiesyokohama het Rubbercertificaat 50kPa |
|---|---|
| Materiaal | Hoge Prestaties NR |
| Norm | Iso17357-1: 2014 |
| De verwerkingsdienst | Afgietsel, het Snijden |
| Aanvankelijke Druk | 50kPa |
| Productnaam | Yokohama Rubberstootkussen iso17357-1: 2014 specificaties STS HDG 4.5*9.0M |
|---|---|
| Materiaal | Hoge Prestatiesnatuurrubber |
| Norm | PIANC2002, ISO17357-1: 2014 |
| Certificaat | ABS VAN DNV BV CCS LR |
| Aanvankelijke Druk | 50kPa & 80kPa |
| Productnaam | Yokohama Rubberstootkussen iso17357-1: 2014 Standaard 3.3M Port Bumper Marine |
|---|---|
| Materiaal | Natuurlijk rubber met hoge dichtheid |
| Norm | PIANC2002, ISO17357-1: 2014 |
| Certificaat | ABS, CCS, BV, LR, DNV |
| Aanvankelijke Druk | 50kPa & 80kPa |