| Naam van het product | Pneumatisch Rubberstootkussen |
|---|---|
| Leven in dienst | 10 tot 15 jaar |
| standaard | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Kleur | Zwart of op maat |
| Temperatuur | -40°C tot 300°C |
| Naam van het product | Cylindrische scheepsvliegtuigen |
|---|---|
| Kleur | Zwart of op maat |
| Modelnummer | HM-CMF58 |
| Pakket | Houten pallet, houten kist |
| grootte | Op maat |
| Naam van het product | Rollerfenders |
|---|---|
| Materiaal | NBR |
| Type | Rollerfenders |
| Hardheid | ≤82 Kust A |
| Toepassingen | Haventerminal |
| Productnaam | Roller Fenders |
|---|---|
| Materiaal | NBR |
| Hardheid | ≤82 Shore a |
| Toepassingen | Haventerminal |
| Maat | Aangepast |
| Productnaam | Cel Rubberstootkussen |
|---|---|
| Materiaal | Natuurlijk rubber |
| Hoogte | 400 tot en met 3000 MM |
| Accessoires | Voorpaneel, Face Pad, Ketting.. |
| Toegelaten OEM | Ja |
| Productnaam | Cel Rubberstootkussen |
|---|---|
| Materiaal | Natuurlijk rubber |
| Hoogte | 400 tot en met 3000 MM |
| Toegelaten OEM | Ja |
| Gebruik | Schip, dok, steiger, haven, werf |
| Productnaam | Drijvend Schuimstootkussen |
|---|---|
| Effectieve lengte | 1 ~ 6.5m |
| Gebruik | Vermijding van botsingen |
| Kleur | Rood, Zwart, Geel |
| Functie | Eenvoudig te installeren en lichtgewicht af te handelen |
| Productnaam | Dok Rubberstootkussen |
|---|---|
| materiaal | NR |
| Toepassingen | Bescherming van dokschepen |
| Maat | Aangepast |
| Hardheid | 30-90 Kust |
| Productnaam | Pneumatische Stootkussens iso17357-1: 2014 Gids 3.3*6.5M CTN-Type Luchtblok 50kPa |
|---|---|
| Materiaal | NR op hoog niveau |
| Norm | Iso17357-1: 2014 |
| MOQ | 1 stuk |
| Certificaat | CCS, BV, LR, RINA, KR, NK, GL, ABS, DNV, RS |
| Productnaam | Het duurzame Stootkussen van het het Stootkussen Drijvende Schuim van Gebruikseva closed cell foam f |
|---|---|
| Materiaal | EVA Foam, Polyurethaan, Nylon Koorden |
| Modelnummer | DF-2.0*3.5M |
| Technologie | Vorm en Uitdrijving |
| Diameter | 500mm4500mm |