| Naam van het product | Kegel rubber fenders Marine |
|---|---|
| Materiaal | Natuurrubber |
| Deel | dokstootkussen |
| Hoogte | 500mm tot 2000mm |
| Reactiekracht | 52KN-5750KN |
| Naam van het product | Bootsrubberen schutters voor zware schepen |
|---|---|
| Materiaal | Hoog - kwaliteitsnatuurrubber |
| Deel | dokstootkussen |
| Hoogte | 500mm tot 2000mm |
| geschatte afbuiging | 70% - 72% |
| Naam van het product | Cylindrische scheepsfenders voor botsingsbescherming Scheepsfenders van rubber |
|---|---|
| Verwerkingsdienst | Afgietsel, het Snijden |
| Kleur | Zwart, grijs, wit of naar wensen van de klant |
| Inwendige diameter | 50 mm - 1000 mm |
| Lange | Klantenvereisten |
| Naam van het product | Kegel rubber fenders Duurzame constructie Marine fender panelen Hoog inslagvermogen |
|---|---|
| Materiaal | Hoog - kwaliteitsnatuurrubber |
| Deel | dokstootkussen |
| Hoogte | 100 mm tot 3000 mm |
| geschatte afbuiging | 70% - 72% |
| Naam van het product | yokohama rubberstootkussen |
|---|---|
| standaard | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Materiaal | NR |
| Accessoires | De banden, staalketting, hangen ring |
| Lange | 1000 mm tot en met 12000 mm |
| Naam van het product | Kegel Rubberstootkussens |
|---|---|
| Materiaal | Slijtvast Natuurrubber |
| Verwerkingsdienst | Vormen, snijden |
| Verlenging | ≥ 300% |
| Hardheid | ≤82 Kust A |
| Naam van het product | yokohama rubberstootkussen |
|---|---|
| Materiaal | NR |
| Accessoires | De banden, staalketting, hangen ring |
| standaard | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Kleur | Zwart of op maat |
| Naam van het product | Rollerfenders |
|---|---|
| Materiaal | NBR |
| Type | Rollerfenders |
| Hardheid | ≤82 Kust A |
| Toepassingen | Haventerminal |
| Naam van het product | Rollerfenders |
|---|---|
| Type | Rollerfenders |
| Materiaal | NBR |
| Hardheid | ≤82 Kust A |
| Toepassingen | Haventerminal |
| Product Name | Tug Boat Fenders |
|---|---|
| Material | High Performance Natural Rubber |
| Tensile Strenth | ≥16 MPA |
| Processing Service | Moulding, Cutting |
| Packing | Plastic Bag+Pallet |