| Productnaam | Schip - - van de het Stootkussenboot van schipyokohama Rubber het Dok Drijvend Stootkussen met Vlieg |
|---|---|
| De verwerkingsdienst | Afgietsel |
| Materiaal | Natuurrubber |
| Gebruik | STS, Dok, Haven, Werf |
| Certificering | ISO9001 |
| druk | 50kPa, 80kPa |
|---|---|
| Vorm | Cilindrisch |
| Materiaal | rubber |
| Verpakking | Naakte Verpakking, Kaderverpakking, Palletverpakking |
| Onderhoud | Laag |
| Treksterkte | Hoog |
|---|---|
| Grootte | Aangepast |
| Vorm | Cilindrisch |
| Onderhoud | laag |
| Chemische Weerstand | Hoog |
| Productnaam | Rubberstootkussen van het Yokohama het Pneumatische Dok |
|---|---|
| Materiaal | Natuurrubber |
| Diameter | 500mm4500mm (Andere specificatie kan worden aangepast) |
| Lengte | 1000mm12000mm (Andere specificatie kan worden aangepast) |
| Werkdruk | 50KPa of 80KPa |
| Productnaam | Marine Vessel Ship Yokohama Pneumatic-het Natuurrubberstootkussen met Banden en de Kettingen bescher |
|---|---|
| Diameter | 500mm - 4,500mm |
| Lengte | 1,000mm - 12,000mm |
| Materiaal | Hoog - kwaliteit NR |
| Aanvankelijke Druk | 50kPa, 80kPa |
| Naam van het product | PU-schuim gevulde fender drijvende drijvende pneumatische beschermingsvaartuigdock |
|---|---|
| Materiaal | Slijtvast Pu-Schuim, Binnenpijp, Nylon Versterking, Polyurethaanhuid |
| Type | Drijvend Stootkussen |
| Deel | Schroeven met schuim |
| Verlenging | ≥350% |
| Naam van het product | Duurzame energie-absorptie PIANC 600*1200 Rubberen cilindrische scheepsfenders |
|---|---|
| Materiaal | NR |
| Binnendiameter | 75-1000 mm |
| Buitendiameter | 1502000mm |
| Hardheidswaaier | 20°-90° kust A |
| Kenmerken | Bescherming tegen botsingen, duurzaamheid |
|---|---|
| Type | Dock vaste rubber fender |
| Kleur | Zwarte of zonodig |
| materiaal | Hoogwaardig natuurlijk rubber |
| Treksterkte | ≥ 8 Mpa |
| Kenmerken | Arch Rubber Fender |
|---|---|
| Deel | Dock vaste rubber fender |
| Kleur | Zwarte of zonodig |
| Materiaal | Natuurrubber van klasse A |
| Treksterkte | ≥ 8 Mpa |
| Kenmerken | Arch Rubber Fender |
|---|---|
| Deel | Dock vaste rubber fender |
| Kleur | Zwarte of zonodig |
| Materiaal | Natuurrubber van klasse A |
| Treksterkte | ≥ 8 Mpa |