| Naam van het product | Kegel Rubberstootkussens |
|---|---|
| Materiaal | Hoog - kwaliteitsnatuurrubber |
| Deel | dokstootkussen |
| Hoogte | 500mm tot 2000mm |
| geschatte afbuiging | 70% - 72% |
| Naam van het product | Cilindrische Stootkussens |
|---|---|
| Materiaal | Natuurrubber |
| Diameter | 100mm tot 1200mm |
| Lange | Zonodig |
| Versterking | Hoog - kwaliteit NR, NBR, SR, Cr |
| Kenmerken | Gemakkelijk Installatie en Onderhoud |
|---|---|
| type | Dock vaste rubber fender |
| Kleur | Zwarte of zonodig |
| Materiaal | Natuurrubber van klasse A |
| Treksterkte | ≥ 8 Mpa |
| Kenmerken | Bescherming tegen botsingen, duurzaamheid |
|---|---|
| type | Dock vaste rubber fender |
| Kleur | Zwarte of zonodig |
| Materiaal | Hoogwaardig natuurlijk rubber |
| Treksterkte | ≥ 8 Mpa |
| Naam van het product | Roller Fenders Boat Anti Collision Roller Rubber Fender Voor Pontoons |
|---|---|
| Materiaal | Hoog - dichtheidsnatuurrubber |
| Type | Wielvliegtuig |
| Verwerkingsdienst | Vormen, snijden |
| Kleur | aangepast |
| Naam van het product | Duurzame marine-dockrolluizen PIANC2002 Norm voor schepen |
|---|---|
| Materiaal | Natuurrubber, NBR, siliconen, EPDM, FKM, SBR |
| Type | Vaste wielenfender |
| installeer | Blote hoeken |
| Verwerkingsdienst | Vormen, snijden |
| Naam van het product | D3.3*L6.5m Submarine Fenders Hydro Chain Pneumatic Rubber Fender |
|---|---|
| Materiaal | Top-Level Natuurrubber |
| Standaard | ISO17357, ISO9001 |
| Afmetingen | 4.5*12.0M |
| Aanvankelijke Druk | 50kPa |
| Naam van het product | Rollerfenders |
|---|---|
| Type | Rollerfenders |
| Hardheid | ≤82 Kust A |
| Toepassingen | Haventerminal |
| Grootte | Op maat |
| Productnaam | Arch Rubber Fender |
|---|---|
| Kleur | Zwart of aangepast |
| Functies | Duurzame materialen |
| Sollicitatie | Haven |
| Logo | Aangepast |
| Productnaam | Schuifboten |
|---|---|
| Treksterkte | ≥ 16 MPA |
| Verwerkingsdienst | Vormen, snijden |
| Verpakking | Plastic zak+pallet |
| Hardheid | ≤82 Shore a |