| Naam van het product | Rollerfenders |
|---|---|
| Materiaal | NBR |
| Type | Rollerfenders |
| Hardheid | ≤82 Kust A |
| Toepassingen | Haventerminal |
| Productnaam | Drijvend Schuimstootkussen |
|---|---|
| Gebruik | Vermijding van botsingen |
| Kleur | Rood, Zwart, Geel |
| Materiaal | Eva en polyurethaan |
| Lagen | 5 tot 10 lagen |
| Productnaam | Pneumatisch Rubberstootkussen |
|---|---|
| Modelnummer | 2.0*3.5m |
| Materiaal | Natuurrubber |
| Versterking | Spiraaldraad met hoge trekkracht |
| Oppervlakte | Vlot |
| Naam van het product | Marine Sea Ocean Cushion Guard Solid PU Polyethyleen Rubber Foam Gevulde Fenders |
|---|---|
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Type | Drijvende schutters |
| Deel | stootdemper |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| Kenmerken | Uitstekende effectweerstand |
|---|---|
| type | Rubber Fender Type V |
| Kleur | Zwarte of zonodig |
| Materiaal | Natuurrubber van hoge kwaliteit |
| Treksterkte | ≥ 8 Mpa |
| Naam van het product | Floating Foam Fender Lichtgewicht Foam Kussen Fender Opblaasbare Foam Dock Guard |
|---|---|
| Materiaal | Gesloten-cel schuim, nylonversterking, polyurethaan huid |
| Kleur | Geweldig. |
| Diameter | 300mm4500mm |
| Lange | 500mm9000mm |
| Toepassing | Marinier |
|---|---|
| Oppervlakte | Glanz |
| Vorm | V-vorm |
| Grootte | aangepast |
| Dikte | Zoals vereist |
| Materiaal | Natuurrubber |
|---|---|
| Productnaam | Cel Rubberstootkussen |
| Hoogte | 400 tot en met 3000 MM |
| Certificering | ISO, BV, ABS, DNV, LR, SGS, CCS, RMRS |
| Accessoires | Voorpaneel, Face Pad, Ketting.. |
| Productnaam | Roller Fenders |
|---|---|
| Materiaal | NBR |
| Toepassingen | Haventerminal |
| Hardheid | ≤82 Shore a |
| Verpakking | Plastic zak+pallet |
| Productnaam | Arch V rubber fender |
|---|---|
| Materiaal | Natuurrubber |
| Productieproces | Afgietsel, het Snijden |
| Hoogte | 200mm1000mm |
| Lengte | 1000mm3500mm |