| Naam van het product | Cylindrische scheepsbeveiligingsbeveiliging |
|---|---|
| Materiaal | Hoog - kwaliteitsnatuurrubber |
| Modelnummer | DF-C300 |
| Inwendige diameter | 75-1000 mm |
| Buitentijdsdiameter | 1502000mm |
| Productnaam | Onderzeeërspenders |
|---|---|
| Voordeel | Aangepaste, originele fabriek |
| Garantie | 36 maanden |
| Applicatie | Dok |
| Diameter | 0,5 ~ 4,5 m |
| Productnaam | Van de het Schuimboot van de schip Beschermende Boot van de Stootkussensmarine dock fenders for dock |
|---|---|
| Modelnummer | DF-700*1500mm |
| Materiaal | EVA, polyurethaan |
| Gebruik | Schip Antibotsings Dokken |
| Verpakking | Naakte verpakking/als vereiste |
| Product Name | Submarine Fenders |
|---|---|
| Advantage | Customized, Original Factory |
| Material | Top Level Natural Rubber |
| Warranty | 36 Months |
| Application | Submarine Dock |
| Hardheid | ≤82 Kust A |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Flexibiliteit | Groot |
| verpakking | Pallet of Aangepast |
| Kenmerken | Hoge E/R.H-waarde, slijtvastheid |
| Productnaam | Cylindrische scheepsvliegtuigen |
|---|---|
| Standaard | PIANC2002, ISO9001 |
| Kleur | Zwart of aangepast |
| Deel | Scharnier |
| Materiaal | NBR |
| Productnaam | Schuifboten |
|---|---|
| Treksterkte | ≥ 16 MPA |
| Verwerkingsdienst | Vormen, snijden |
| Verpakking | Plastic zak+pallet |
| Materiaal | Hoge Prestatiesnatuurrubber |
| Productnaam | Schuifboten |
|---|---|
| Treksterkte | ≥ 16 MPA |
| Verwerkingsdienst | Vormen, snijden |
| Verpakking | Plastic zak+pallet |
| Type | Cilindrisch |
| Productnaam | Pneumatische Stootkussens iso17357-1: 2014 het standaardctn-Drijvende Type van Bootdok |
|---|---|
| Diameter | 500-4500 mm |
| Lengte | 1000-12000 mm |
| Energieabsorptie | 6-6473 kJ |
| Reactiekracht | 64-7984 KN |
| Productnaam | Iso17357-1: 2014 de standaard Onderzeese Stootkussens Hydropneumatische D2500 Type Bumper van de Dok |
|---|---|
| Materiaal | Hoge Prestatiesnatuurrubber |
| Grootte | D*L--2.5*5.5M |
| Werkdruk | 50kPa |
| Norm | PIANC2002, ISO17357-1: 2014 |