| Naam van het product | Hoogwaardige D-type fenders Ocean Guard fenders Wave deflectoren Rubber boot fenders |
|---|---|
| Modelnummer | DF-D300H |
| Verwerkingsdienst | Afgietsel, het Snijden |
| Grootte | Op maat |
| Materiaal | Natuurrubber |
| Naam van het product | Schuifboten |
|---|---|
| Strengte voor trekken | ≥ 16 MPA |
| Verwerkingsdienst | Vormen, snijden |
| Hardheid | ≤82 Kust A |
| Materiaal | Hoge Prestatiesnatuurrubber |
| Productnaam | Marine schuim gevuld spatbord Dia 1500 mm * 3000 mm PU EVA gesloten cel voor dok |
|---|---|
| Materiaal | PU-schuim met hoge dichtheid, huid van polyurethaan |
| Verwerkingsdienst | Gieten, snijden |
| Verlenging | ≥350% |
| Certificaat | ISO, SGS, ABS, BV, DNV, CCS, LR, RS |
| Naam van het product | ISO 17357 Onderzeese fender Sling type opblaasbare pneumatische fender |
|---|---|
| Materiaal | Top-Level Natuurrubber |
| Standaard | ISO17357, ISO9001 |
| Afmetingen | 4.5*12.0M |
| Aanvankelijke Druk | 50kPa |
| Productnaam | Cylindrische scheepsvliegtuigen |
|---|---|
| Standaard | PIANC2002, ISO9001 |
| Kleur | Zwart of aangepast |
| Deel | Scharnier |
| Pakket | Houten pallet, houten kist |
| Productnaam | PIANC&ISO standaard Cilindrische Marine Fenders Heavy Duty Long-Levensduur voor Dok |
|---|---|
| Materiaal | Uitstekend Natuurrubber |
| Modelnummer | Df-C1200 |
| Norm | PIANC2002, ISO9001 |
| Kleur | Om het even welke kleur (de zwarte en het grijs zijn het meest popupar) |
| Productnaam | De Bescherming van de dokbuffer het Drijven ABS van het Schuimstootkussen D3.3M Certificaathaven het |
|---|---|
| Materiaal | Pu-Schuim, Binnenpijp, Nylon Versterking, Polyurethaanhuid |
| Vorm | Cilindrisch |
| Diameter | 300mm4500mm |
| Lengte | 500mm9000mm |
| Productnaam | Marine Cushion Foam Filled Fender voor Kleurrijk het Polyurethaanstootkussen van de Schip Dokkend Be |
|---|---|
| Materiaal | EVA Foam, Polyurethaan |
| Modelnummer | DF-2000mm*3500mm |
| De verwerkingsdienst | Afgietsel |
| Diameter | 500mm4500mm |
| Naam van het product | Cylindrische scheepsfenders Scheepsbarge fenders Systems Marine Docking Fenders |
|---|---|
| Verwerkingsdienst | Afgietsel, het Snijden |
| Kleur | Zwart, grijs, wit of naar wensen van de klant |
| Inwendige diameter | 75 mm - 1000 mm |
| Lange | Klantenvereisten |
| Naam van het product | Bescherm uw sleepboot efficiënt met DockFender sleepbootfenders en bumpers |
|---|---|
| Materiaal | Hoge Prestatiesnatuurrubber |
| Kleur | Zwart, grijs... enz |
| Hardheid | 65 +/- 5 kust A |
| Dichtheid | 2,3 ~ 3,9 g/cm3 |