| Productnaam | Yokohamatype Pneumatische het Schipdelen van Marine Floating Fender Marine Boat |
|---|---|
| Diameter | 500-4500 mm |
| Lengte | 1000-12000 mm |
| Energieabsorptie | 6-6473 kJ |
| Reactiekracht | 64-7984 KN |
| Productnaam | Drijvend Schuimstootkussen |
|---|---|
| Effective Length | 1~6.5m |
| Materiaal | EVA en polyurethaan |
| Color | Red, Black, Yellow |
| Kenmerken | Gemakkelijk te installeren en te hanteren |
| Naam van het product | Schuifboten |
|---|---|
| Materiaal | Hoge Prestatiesnatuurrubber |
| Strengte voor trekken | ≥ 16 MPA |
| Verwerkingsdienst | Vormen, snijden |
| Verpakking | Kunststof zak+pallet |
| Productnaam | PIANC2002 sleutelgatstootkussens Tug Boat Fenders Ozone & UV de Bumperbescherming van de Weerstandsb |
|---|---|
| Materiaal | Slijtvaste NR/NBR/SBR |
| Type | Sleutelgattype |
| Grootte | 200-350H, Lmax=2000 |
| Verlenging | ≥300% |
| Naam van het product | Betrouwbare D-type fenders drager pads Marine bollards Kanaalmarker boeien Scheepshoek fenders |
|---|---|
| Materiaal | Natuurrubber, NBR, siliconen, EPDM |
| Verwerkingsdienst | Afgietsel, het Snijden |
| Kwaliteit | Hoog niveau |
| Logo's | Gepersonaliseerd logo accepteren |
| Productnaam | 50kPa onderzeese Stootkussens iso17357-1: 2014 het Certificaat Zwarte Kleur van specificatiesbv voor |
|---|---|
| Materiaal | Top-Level Natuurrubber |
| Norm | PIANC2002, ISO17357-1: 2014 |
| Deel | Onderzees stootkussen |
| Certificaat | ABS, RS, BV, LR, DNV |
| Productnaam | Hydropneumatische Onderzeese Stootkussens iso17357-1: 2014 US Navy-Norm met Tegengewicht |
|---|---|
| Materiaal | Hoog - kwaliteit NR |
| Norm | Iso17357-1: 2014 |
| Grootte | Douanegrootte |
| Aanvankelijke Druk | 50kPa |
| Productnaam | EVA Material Foam Filled Boat-Stootkussens met de Netto STS STD Verrichting van de Kettingsband |
|---|---|
| Materiaal | Slijtvast Pu-Schuim, Binnenpijp, Nylon Versterking, Polyurethaanhuid |
| Type | Drijvend Stootkussen |
| Verlenging | ≥350% |
| Hardheid | 75-95 kust A |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Specificatie van rubber | ASTM D2000, SAE J200 |
| Kenmerken | Hoge E/R.H-waarde, slijtvastheid |
| Capaciteit | 10T-40T |
| Proefproef | Zoals gevraagd |
| Productnaam | Roller Fenders |
|---|---|
| Materiaal | NBR |
| Toepassingen | Haventerminal |
| Hardheid | ≤82 Shore a |
| Verpakking | Plastic zak+pallet |