| Treksterkte | ≥ 16 MPA |
|---|---|
| Accessoires | noten, bouten, wasmachines, enz. |
| Deel | stootdemper |
| Energieabsorptie | 5.1KN-M tot 64KN-M |
| OEM-producten | Welkom. |
| Productnaam | Cylindrische scheepsvliegtuigen |
|---|---|
| Standaard | PIANC2002, ISO9001 |
| Grootte | aangepast |
| Kleur | Zwart of op maat |
| Materiaal | NBR |
| Productnaam | Cylindrische scheepsvliegtuigen |
|---|---|
| Materiaal | NBR |
| Standaard | PIANC2002, ISO9001 |
| Kleur | Zwart of op maat |
| Grootte | aangepast |
| Productnaam | De zwarte van het de Boei Drijvende Dok van Kleurenmarine foam fender ocean guard Schepen van de de |
|---|---|
| Modelnummer | DF-1500mm*3000mm |
| Materiaal | EVA Closed Cell Foam, Polyurethaan |
| Diameter | 300mm4500mm |
| Length | 500mm-9000mm |
| Productnaam | Groothandelsprijs EVA Foam Filled Fender Colorful 2.0*3.5m ISO9001 voor Bootdok dat wordt verklaard |
|---|---|
| Material | Polyurethane, EVA, etc |
| Type | Drijvend Stootkussen |
| Verlenging | ≥350% |
| Hardheid | 75-95 kust A |
| Naam van het product | Flexible Installation PIANC Standard W Type Fender sleepbootfenders met geleidingsstaven |
|---|---|
| Materiaal | Natuurrubber, NBR, siliconen, EPDM, FKM, SBR |
| Modelnummer | DF-W450 |
| Type | W type |
| Ontwerp | Douane het Trekken |
| Naam van het product | China Cylindrische fenders sleepbootbanden fenders sleepboot bumpers |
|---|---|
| Modelnummer | DF-D600 |
| Verwerkingsdienst | Afgietsel, het Snijden |
| Materiaal | Hoge Prestatiesnatuurrubber |
| Type | van de soort gebruikt voor de vervaardiging van motorvoertuigen |
| Logo's | Gepersonaliseerd logo accepteren |
|---|---|
| Duurzaamheid | Zeer duurzaam |
| Oppervlakte | Glanzend of patroonvol |
| OEM-producten | Welkom. |
| Productiemethode | gevulcaniseerd |
| Productnaam | Cylindrische scheepsvliegtuigen |
|---|---|
| Materiaal | NBR |
| Standaard | PIANC2002, ISO9001 |
| Kleur | Zwart of op maat |
| Grootte | aangepast |
| Productnaam | Schuifboten |
|---|---|
| Treksterkte | ≥ 16 MPA |
| Verwerkingsdienst | Vormen, snijden |
| Verpakking | Plastic zak+pallet |
| Maat | Aangepast |