| Materiaal | Hoog - kwaliteit NR |
|---|---|
| Hardheid | ≤82 Shore a |
| Kleur | Zwart of aangepast |
| Sollicitatie | Bootschipdock Jetty Wharf Haven |
| Productnaam | V Typestootkussen |
| Productnaam | Fenders van het type D |
|---|---|
| Gebruik | Het aanmeren of aanmeren van schepen |
| Maat | Aangepast formaat |
| Dienst | OEM of ODM |
| Functies | Duurzaam en stevig |
| Productnaam | Fenders van het type D |
|---|---|
| Gebruik | Het aanmeren of aanmeren van schepen |
| Dienst | OEM of ODM |
| Functies | Duurzaam en stevig |
| Dikte | 10,35 tot 2,0 g/cm3 |
| Productnaam | Arch Rubber Fender |
|---|---|
| Kleur | Zwart of aangepast |
| sollicitatie | Haven |
| Gebruik | bescherm boot |
| Garantie | 36 maanden |
| Productnaam | ISO17357 & Standaardyokohama Stootkussens 3.3*6.5M CTN-Type 50kPa van PIANC2002 |
|---|---|
| Materiaal | Top-Level NR |
| Norm | PIANC2002, ISO17357-1: 2014 |
| MOQ | 1 stuk |
| Certificaat | CCS-ABS LR BV TUV ISO |
| Hardheid | 20-90 kust-a of IRHD |
|---|---|
| Deel | marien luchtkussen |
| Accessoires | Voorpaneel, die Stootkussen, Ketting, enz. onder ogen zien |
| Logo drukken | Warm onthaal |
| Verpakking | Pallet of Aangepast |
| Productnaam | PIANC2002 standaard Cilindrische Marine Fenders Dock Rubber Bumper voor het Aanleggen |
|---|---|
| Materiaal | Hoog - kwaliteitsnatuurrubber |
| Modelnummer | Df-C300 |
| Binnendiameter | 751000mm |
| Buitendiameter | 1502000mm |
| Productnaam | Hydropneumatische Onderzeese Stootkussens ISO17357 & PIANC2002-Ligplaatsdok 50kPa het Drijven |
|---|---|
| Norm | Iso17357-1: 2014, CB/T 3948-2001 |
| Techonlogy | Het explosiebestendige, Algemene Winden, anti-Veroudert |
| Hardheid | 50±10 kust A |
| Verlenging | ≥400 |
| Productnaam | Iso17357-1: 2014 Stootkussenctn Type Marien D3.3M CTN van Yokohama Rubbertype |
|---|---|
| Materiaal | Hoog - kwaliteit NR |
| Norm | Iso17357-1: 2014 |
| Grootte | Douanegrootte |
| Aanvankelijke Druk | 50kPa, 80kPa |
| Naam van het product | Typen van cilindrische cilindrische scheepsfenders voor de bescherming van de haven van de haven |
|---|---|
| Materiaal | Uitstekend natuurlijk rubber |
| Modelnummer | DF-C1200 |
| Standaard | PIANC2002 |
| Kleur | Elke kleur (zwart en grijs is het meest populair) |