| Productnaam | Het Aanleggen van de Douanemarine industrial black rubber for van natuurrubbertug boat fenders D600 |
|---|---|
| Modelnummer | Df-D600 |
| De verwerkingsdienst | Afgietsel, het Snijden |
| Materiaal | Hoge Prestatiesnatuurrubber |
| Type | Cilindrisch |
| Productnaam | PIANC2002 vast het Type van Stootkussend Stootkussensnatuurrubber 500H voor Bootbescherming |
|---|---|
| Modelnummer | Df-D500H |
| De verwerkingsdienst | Afgietsel, het Snijden |
| Grootte | Aangepast |
| flexibiliteit | Groot |
| Productnaam | PIANC2002 het Type van specificatiesd Bescherming van de de Bootbuffer van het Stootkussens de 500H |
|---|---|
| Type | Het vaste Type van D |
| Hardheid | 66 ShoreA |
| Diameter | 200-500H |
| Lengte | 1000-2000L |
| Productnaam | Op zwaar werk berekende 500H V van het het Natuurrubberdok van het Typestootkussen van de de Bootbes |
|---|---|
| Materiaal | Natuurrubber, SBR, NBR |
| Modelnummer | Df-V500 |
| De verwerkingsdienst | Afgietsel, het Snijden |
| Hardheid | ≤82 kust A |
| Productnaam | PIANC2002 de verklaarde het Type van Tug Boat Fenders W Weerstand van de het Afgietselscheur van het |
|---|---|
| Materiaal | Hoge Prestatiesnatuurrubber |
| Kleur | Zwarte, Grijze… enz. |
| Hardheid | 65 +/- 5 Kust A |
| Dichtheid | 2.3 ~3,9 g/cm3 |
| Productnaam | Van de Rolstootkussens PIANC2002 van de dokbumper Standaard het Wielstootkussen Marine Dock For Corn |
|---|---|
| Materiaal | Natuurrubber, NBR, Silicone, EPDM, FKM, SBR |
| Type | Vast Wielstootkussen |
| installeer | Blootgestelde hoeken |
| De verwerkingsdienst | Afgietsel, het Snijden |
| Productnaam | M Type Fender Tug Boat Fenders Waterproof Flexible M Fender Dock Boat Rubberpianc2002 |
|---|---|
| Materiaal | Hoog - kwaliteitsnatuurrubber |
| Type | M Type |
| De verwerkingsdienst | Afgietsel, het Snijden |
| Hardheid | ≤82 kust A |
| Productnaam | Marine Protection Dock V de Boog Rubberstootkussen PIANC2002 van het Typestootkussen |
|---|---|
| Deel | Marine, Bumper, Dok |
| Specificaties | Df-V600H |
| De verwerkingsdienst | Afgietsel, het Snijden |
| materiaal | Natuurrubber |
| Productnaam | Het Dok Rubberstootkussen V van de dokbescherming de Stootkussenspianc2002 Specificaties van de Type |
|---|---|
| Deel | Marine, Bumper, Dok |
| specificaties | Df-V500H |
| De verwerkingsdienst | Afgietsel |
| Hoge precisie | 0.01mm |
| Productnaam | De goede van de het Dokhaven van Marine Dock Rubber Fender PIANC2002 van de Scheerbeurtkracht Aanleg |
|---|---|
| Deel | Marine, Bumper, Dok |
| specificaties | Df-V800H |
| De verwerkingsdienst | Afgietsel |
| Hoge precisie | 0.01mm |