| Productnaam | Fenders van het type D |
|---|---|
| Dienst | OEM of ODM |
| Dikte | 10,35 tot 2,0 g/cm3 |
| Functies | Duurzaam en stevig |
| Gebruik | Het aanmeren of aanmeren van schepen |
| Productnaam | Op zwaar werk berekende Vriendschappelijke de Veiligheidselasticiteit van Tug Boat Fenders M Type Fe |
|---|---|
| Materiaal | Natuurrubber |
| Type | Tug Boat M Type |
| Kwaliteitsnorm | PIANC2002, ISO9001/14001 |
| Kleur | Zwarte, OEM beschikbare kleur |
| Productnaam | De vaste de Rolstootkussens D1750 M36 van het Typestootkussen verankeren Zwart Rubber voor de Besche |
|---|---|
| Materiaal | Het anti Verouderen NR |
| Modelnummer | Df-D1750 |
| Type | Rolstootkussens |
| OEM | welkom |
| Productnaam | Fenders van het type D |
|---|---|
| Grootte | Aangepaste grootte |
| Dichtheid | 10,35 tot 2,0 g/cm3 |
| Diensten | OEM of ODM |
| Kleur | zwart en aangepast |
| Naam van het product | Fenders van het type D |
|---|---|
| Grootte | Aangepaste grootte |
| Dichtheid | 10,35 tot 2,0 g/cm3 |
| Diensten | OEM of ODM |
| Kleur | zwart en aangepast |
| Product Name | V Type Fender |
|---|---|
| Material | High Quality NR |
| Hardness | ≤82 Shore A |
| Application | Boat Ship Dock Jetty Wharf Port |
| Color | Black or Customized |
| Productnaam | Fenders van het type D |
|---|---|
| Kleur | zwart en aangepast |
| Diensten | OEM of ODM |
| Dichtheid | 10,35 tot 2,0 g/cm3 |
| Kenmerken | Duurzaam en stevig |
| Naam van het product | Fenders van het type D |
|---|---|
| Grootte | Aangepaste grootte |
| Gebruik | Het aanmeren of aanmeren van schepen |
| Kleur | zwart en aangepast |
| Diensten | OEM of ODM |
| Product Name | V Type Fender |
|---|---|
| Material | High Quality NR |
| Part | Dock Bumper |
| Hardness | ≤82 Shore A |
| Application | Boat Ship Dock Jetty Wharf Port |
| Productnaam | Fenders van het type D |
|---|---|
| Diensten | OEM of ODM |
| Verwerkingsdienst | Vormen, snijden |
| Dichtheid | 10,35 tot 2,0 g/cm3 |
| Grootte | Aangepaste grootte |