| Productnaam | 300H het Type van D Rubberstootkussens Zwarte Kleur slijtage-zichVerzettende tegen Marine Dock Port |
|---|---|
| Modelnummer | Df-D300H |
| De verwerkingsdienst | Afgietsel, het Snijden |
| Grootte | Aangepast |
| flexibiliteit | Groot |
| Productnaam | Fenders van het type D |
|---|---|
| Gebruik | Het aanmeren of aanmeren van schepen |
| Maat | Aangepast formaat |
| Dienst | OEM of ODM |
| Functies | Duurzaam en stevig |
| Naam | Cel Rubberstootkussen |
|---|---|
| Installatie | Eenvoudig |
| Verpakking | Pallet of Aangepast |
| Verzending | Express/Luchtvaart/Zeevaart |
| Afbuiging | 52,5% - 55% |
| Productnaam | PIANC2002 V Marien V500H Op zwaar werk berekend het Dokbumper Vast Rubberstootkussen van het Typesto |
|---|---|
| Modelnummer | Df-V500H |
| De verwerkingsdienst | Afgietsel |
| Materiaal | Natuurrubber |
| Reactiekracht | 78kN aan 1015kN |
| Productnaam | Arch Rubber Fender |
|---|---|
| Kleur | Zwart of aangepast |
| Functies | Duurzame materialen |
| Logo | Aangepast |
| Gebruik | bescherm boot |
| Naam van het product | yokohama rubberstootkussen |
|---|---|
| Materiaal | NR |
| Lange | 1000 mm tot en met 12000 mm |
| Accessoires | De banden, staalketting, hangen ring |
| Standaard | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Productnaam | NBR 70 V-Type Boog Rubberstootkussen Slijtvaste Marine Safety Dock Fender |
|---|---|
| Materiaal | Hoge Prestatiesnatuurrubber |
| Kleur | Zwarte, Grijze… enz. |
| Hardheid | 65 +/- 5 Kust A |
| Dichtheid | 2.3 ~3,9 g/cm3 |
| Naam van het product | Cylindrische scheepsfenders Systems Marine Docking Fenders And Boat Fenders Marine |
|---|---|
| Verwerkingsdienst | Afgietsel, het Snijden |
| Kleur | Zwart, grijs, wit of naar wensen van de klant |
| Inwendige diameter | 75 mm - 1000 mm |
| Lange | Klantenvereisten |
| Naam van het product | Cylindrische scheepsfenders Scheepsbarge fenders Systems Marine Docking Fenders |
|---|---|
| Verwerkingsdienst | Afgietsel, het Snijden |
| Kleur | Zwart, grijs, wit of naar wensen van de klant |
| Inwendige diameter | 75 mm - 1000 mm |
| Lange | Klantenvereisten |
| Productnaam | Kegel Rubberstootkussens |
|---|---|
| Materiaal | Slijtvast Natuurrubber |
| Hardheid | ≤82 Shore a |
| Sollicitatie | De industriële Boot van de Dokhaven |
| Functies | Gemakkelijk te behandelen |