| Naam van het product | Kegel Rubberstootkussens |
|---|---|
| Materiaal | Hoog - kwaliteitsnatuurrubber |
| Deel | dokstootkussen |
| Hoogte | 500mm tot 2000mm |
| geschatte afbuiging | 70% - 72% |
| Productnaam | Arch Rubber Fender |
|---|---|
| Grootte | aangepast |
| Kleur | Zwart of op maat |
| Sollicitatie | Haven |
| Materiaal | NR |
| Productnaam | Fenders van het type D |
|---|---|
| Gebruik | Het aanmeren of aanmeren van schepen |
| Maat | aangepast formaat |
| Kleur | Zwart en aangepast |
| Dienst | OEM of ODM |
| Productnaam | Onderzeeërspenders |
|---|---|
| Voordeel | Aangepaste, originele fabriek |
| Garantie | 36 maanden |
| Materiaal | Natuurlijk rubber op het hoogste niveau |
| Druk | 50 kPa ~ 80 kPa |
| Productnaam | V Typestootkussen |
|---|---|
| Materiaal | Hoog - kwaliteit NR |
| Hardheid | ≤82 Shore a |
| Kleur | Zwart of aangepast |
| Deel | stootdemper |
| Productnaam | Cylindrische scheepsvliegtuigen |
|---|---|
| Standaard | PIANC2002, ISO9001 |
| Kleur | Zwart of aangepast |
| Deel | scharnier |
| pakket | Houten pallet, houten kist |
| Productnaam | Drijvend Schuimstootkussen |
|---|---|
| Effectieve lengte | 1 ~ 6.5m |
| Gebruik | Vermijding van botsingen |
| Functie | Eenvoudig te installeren en lichtgewicht af te handelen |
| Lagen | 5 tot 10 lagen |
| Productnaam | Roller Fenders |
|---|---|
| Materiaal | NBR |
| Hardheid | ≤82 Shore a |
| Verpakking | Plastic zak+pallet |
| Maat | Aangepast |
| Productnaam | Fenders van het type D |
|---|---|
| Gebruik | Het aanmeren of aanmeren van schepen |
| Dienst | OEM of ODM |
| Functies | Duurzaam en stevig |
| Dikte | 10,35 tot 2,0 g/cm3 |
| Productnaam | NBR/NR van de de Scheurweerstand van kegel het Rubberstootkussens 1200H PIANC2002 Dok Marine Bumper |
|---|---|
| Materiaal | Natuurlijk rubber met hoge dichtheid |
| De verwerkingsdienst | Afgietsel, het Snijden |
| Verlenging | ≥300% |
| Certificering | PIANC2002, ISO, SGS |