| Naam van het product | Marine Safety Natural OEM Cylindrische rubber fender dock voor scheepsbescherming |
|---|---|
| Materiaal | Natuurrubber |
| Diameter | 100mm tot 1200mm |
| Lange | Zoals vereist |
| Versterking | Hoog - kwaliteit NR, NBR, SR, Cr |
| Naam van het product | Cylindrische scheepsvliegtuigen |
|---|---|
| Materiaal | NBR |
| Modelnummer | HM-CMF60 |
| standaard | PIANC2002, ISO9001 |
| Kleur | Zwart of op maat |
| Productnaam | Arch Rubber Fender |
|---|---|
| Kleur | Zwart of aangepast |
| Functies | Duurzame materialen |
| Garantie | 36 maanden |
| Sollicitatie | Haven |
| Productnaam | Kegel Rubberstootkussens |
|---|---|
| Sollicitatie | De industriële Boot van de Dokhaven |
| Functies | Gemakkelijk te behandelen |
| Certificering | PIANC, ABS, DNV |
| Hardheid | ≤82 Shore a |
| Productnaam | Df-CRF600H Natuurrubber Marine Boat Dock Customized van Kegel het Rubberstootkussens |
|---|---|
| Modelnummer | Df-CRF600H |
| De verwerkingsdienst | Afgietsel |
| Materiaal | Natuurrubber |
| Reactiekracht | 55kN aan 3485kN |
| Productnaam | Marine Dock Floating Yokohama Rubber-Stootkusseniso17357 Specificaties 50kPa |
|---|---|
| Diameter | 300-4500 mm |
| Lengte | 1000-12000 mm |
| Energieabsorptie | 6-6473 kJ |
| Reactiekracht | 64-7984 KN |
| Productnaam | Wharf Rubber Fender Arch Bumper Fender 600H High Performance voor Port Dock |
|---|---|
| Materiaal | Hoogwaardig natuurrubber |
| Kleur | Zwart, grijs... enz |
| Hardheid | 65 +/- 5 kust A |
| Dichtheid | 2,3 ~ 3,9 g/cm3 |
| Productnaam | Dok het Drijven Pneumatische Rubber het Stootkusseniso17357 Norm van Stootkussenyokohama |
|---|---|
| Material | Natural Rubber |
| Kleur | Zwart of aangepast |
| Diameter | 500mm - 4500mm |
| Lengte | 1000mm - 12000mm |
| Productnaam | Ship Wharf Hoge kwaliteit Yokohama Rubber Fender Dock Protection Pneumatische Opblaasbare Marine |
|---|---|
| Grootte | Ruquirement van de klant |
| Lengte | 1000-12000 mm |
| Type | 50kPa, 80kPa |
| Norm | Iso17357-1: 2014 |
| Kenmerken | Arch Rubber Fender |
|---|---|
| Deel | Dock vaste rubber fender |
| Kleur | Zwarte of zonodig |
| Materiaal | Natuurrubber van klasse A |
| Treksterkte | ≥ 8 Mpa |