| Productnaam | 4.5*9.0M Pneumatic Rubber Fender Dokmeertros STS 80kPa iso17357-1: 2014 |
|---|---|
| Materiaal | Hoge Prestaties NR |
| Norm | Iso17357-1: 2014 |
| De verwerkingsdienst | Afgietsel, het Snijden |
| Aanvankelijke Druk | 50kPa |
| Productnaam | NBR/NR van de de Scheurweerstand van kegel het Rubberstootkussens 1200H PIANC2002 Dok Marine Bumper |
|---|---|
| Materiaal | Natuurlijk rubber met hoge dichtheid |
| De verwerkingsdienst | Afgietsel, het Snijden |
| Verlenging | ≥300% |
| Certificering | PIANC2002, ISO, SGS |
| Productnaam | Van de Kegel de Rubberstootkussens van PIANC2002 800H Zwarte die Kleur voor de Buffer van het Bootdo |
|---|---|
| Modelnummer | Df-CRF800H |
| Type | Vaste Rubberstootkussens |
| Norm | PIANC2002 |
| Grootte | Douanegrootte |
| Productnaam | De super Marine Cell Rubber Fender With-Veiligheid van het Toebehorendok voor Boot het Aanleggen |
|---|---|
| Materiaal | Uitstekend Natuurrubber |
| Modelnummer | Df-C1150H |
| Norm | PIANC2002, ISO9001 |
| Kleur | Om het even welke kleur |
| Productnaam | V Stootkussens van het Stootkussenmarine dock protection fixed rubber van de Type de Super Boog Rubb |
|---|---|
| Ontwerp | Douane het Trekken |
| Hoogte | 200mm1000mm |
| Lengte | 1000-3500L |
| Reactiekracht | 78kN aan 1015kN |
| Productnaam | Arch V rubber fender |
|---|---|
| Materiaal | Natuurrubber |
| Productieproces | Afgietsel, het Snijden |
| Hoogte | 200mm1000mm |
| Lengte | 1000mm3500mm |
| Kenmerken | Arch Rubber Fender |
|---|---|
| Deel | Dock vaste rubber fender |
| Kleur | Zwarte of zonodig |
| Materiaal | Natuurrubber van klasse A |
| Treksterkte | ≥ 8 Mpa |
| Naam van het product | Kegelrubberfenders Marine rubberfenders Cylindrische rubberfenders |
|---|---|
| Materiaal | Hoog - kwaliteitsnatuurrubber |
| Deel | dokstootkussen |
| Hoogte | 2000 mm tot 5000 mm |
| geschatte afbuiging | 70% - 72% |
| Naam van het product | Fenders voor industriële celrubber Marine Fenders Mooring Fenders |
|---|---|
| Materiaal | Hoog - kwaliteitsnatuurrubber |
| Modelnummer | DF-C1000H |
| Hoogte | 5003000mm |
| Type | Vaste celtype |
| productnaam | Arch Rubber Fender |
|---|---|
| Toepassing | Haven |
| Grootte | Op maat |
| Geheugen | Op maat |
| Materiaal | NBR |