| Naam van het product | Kussenrol Rubberen spatborden Marine Sleepboot Scheepswerf Dock Port Edge Fender |
|---|---|
| Materiaal | Anti-Aging NR |
| Modelnummer | DF-D1750 |
| Type | Rollerfenders |
| OEM-producten | Welkom. |
| Naam van het product | Cel Rubberstootkussen |
|---|---|
| grootte | Op maat |
| kenmerk | Hoge prestaties Sterk |
| Certificaten | ISO, BV, ABS, DNV, LR, SGS, CCS, RMRS |
| Materiaal | Hoog - kwaliteitsnatuurrubber |
| Productnaam | ISO17357 standaard Rubber het Stootkussen50kpa Dok 3.3*6.5M van Yokohama Marine Safety |
|---|---|
| Materiaal | Natuurrubber |
| Norm | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| De verwerkingsdienst | Afgietsel |
| Aanvankelijke Druk | 50kPa |
| Productnaam | Vast Rubber de Stootkussens1600h Natuurrubber van de Stootkussenkegel voor de Bescherming van de Dok |
|---|---|
| Materiaal | Het anti Verouderen NR |
| Modelnummer | Df-C1600H |
| MOQ | 1 stuk |
| OEM | welkom |
| Naam van het product | Yokohama Pneumatisch Stootkussen |
|---|---|
| Materiaal | Natuurrubber |
| Diameter | 500mm4500mm (Andere specificatie kan worden aangepast) |
| Lange | 1000mm12000mm (Andere specificatie kan worden aangepast) |
| Werkdruk | 50KPa of 80KPa |
| Kenmerken | Arch Rubber Fender |
|---|---|
| Deel | Dock vaste rubber fender |
| Kleur | Zwarte of zonodig |
| Materiaal | Natuurrubber van klasse A |
| Treksterkte | ≥ 8 Mpa |
| Naam van het product | Uitstekende elasticiteit Kegel rubber fenders Twin Kegel fenders Lage onderhoud |
|---|---|
| Materiaal | Hoog - kwaliteitsnatuurrubber |
| Deel | dokstootkussen |
| Hoogte | 200 mm tot 5000 mm |
| geschatte afbuiging | 70% - 72% |
| Naam van het product | Arch Rubber Fender |
|---|---|
| Materiaal | NR |
| Kleur | Zwart |
| Grootte | Op maat |
| Logo's | Op maat |
| Productnaam | Roller Fenders |
|---|---|
| Materiaal | NBR |
| Hardheid | ≤82 Shore a |
| Toepassingen | Haventerminal |
| Maat | Aangepast |
| Productnaam | yokohama rubberstootkussen |
|---|---|
| Lengte | 1000 mm-12000 mm |
| Standaard | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Diameter | 500 mm-4500 mm |
| Accessoires | De banden, staalketting, hangen ring |