| Productnaam | 800H Dikke Zwarte Rubbermateriaal van het boog beschermt het Rubberstootkussen voor de Buffer van he |
|---|---|
| Modelnummer | Df-V800H |
| Norm | PIANC2002, HGT 2866-2016 |
| Certificaat | ABS, CCS, BV, LR, DNV |
| Garantie | 36 MAANDEN |
| Productnaam | Het Stootkussensysteem van Marine Dock van kegel Rubberstootkussens Vast Rubber800h voor Ligplaats |
|---|---|
| Deel | De Bumper van de dokboot |
| Toepassing | Dok, Haven, Werf, Pier |
| Certificering | PIANC2002, ABS, DNV, LR |
| Materiaal | Natuurrubber |
| Productnaam | SGS Goedgekeurde Pneumatische Rubberstootkussen van Dokyokohama voor schip - - schip |
|---|---|
| Materiaal | Slijtvast Natuurrubber |
| Norm | Iso17357-1: 2014 |
| Deel | Netto kettingsband |
| Aanvankelijke druk | 50KPa of 80KPa |
| Productnaam | Van het yokohama rubberstootkussen van de dok pneumatische pier opblaasbare antibotsings met beste k |
|---|---|
| Materiaal | Hoog - dichtheidsnatuurrubber |
| Norm | Iso17357-1: 2014, PIANC2014 |
| Deel | Yokohama Drijvend Stootkussen |
| Type | Pneumatische Marine Rubber Fenders |
| Productnaam | Professioneel drijvend Yokohama pneumatisch rubberen spatbord voor schip naar dok |
|---|---|
| Materiaal | Natuurrubber |
| Norm | PIANC2014, ISO17357-1: 2014 |
| Certificaat | ABS VAN CCS LR BV |
| Kleur | Zwart |
| Naam van het product | Kegel rubber fenders Marine |
|---|---|
| Materiaal | Natuurrubber |
| Deel | dokstootkussen |
| Hoogte | 500mm tot 2000mm |
| Reactiekracht | 52KN-5750KN |
| Naam van het product | Bootsrubberen schutters voor zware schepen |
|---|---|
| Materiaal | Hoog - kwaliteitsnatuurrubber |
| Deel | dokstootkussen |
| Hoogte | 500mm tot 2000mm |
| geschatte afbuiging | 70% - 72% |
| Naam van het product | Schepen Super Cone Fender Zwaar werk Rubber Fender Rubber Marine Fender |
|---|---|
| Materiaal | Hoog - kwaliteitsnatuurrubber |
| Deel | dokstootkussen |
| Hoogte | 500mm tot 2000mm |
| geschatte afbuiging | 70% - 72% |
| Kenmerken | Arch Rubber Fender |
|---|---|
| Deel | Dock vaste rubber fender |
| Kleur | Zwarte of zonodig |
| Materiaal | Natuurrubber van klasse A |
| Treksterkte | ≥ 8 Mpa |
| Naam van het product | Kegel rubber fenders Duurzame constructie Marine fender panelen Hoog inslagvermogen |
|---|---|
| Materiaal | Hoog - kwaliteitsnatuurrubber |
| Deel | dokstootkussen |
| Hoogte | 100 mm tot 3000 mm |
| geschatte afbuiging | 70% - 72% |