| Productnaam | Iso17357-1: 2014 Technologie 2.5M die Yokohama Fenders 50kPa voor Kraanbalk drijft |
|---|---|
| Diameter | 500-4500 mm |
| Lengte | 1000-12000 mm |
| Energieabsorptie | 6-6473 kJ |
| Reactiekracht | 64-7984 KN |
| Productnaam | De pneumatische Netto Ketting van de het Natuurrubberband van de Stootkussens50kpa 4.5M ISO17357 Gid |
|---|---|
| Materiaal | Top-Level Natuurrubber |
| Norm | PIANC2002, ISO17357-1: 2014 |
| Deel | STS-Stootkussen |
| Certificaat | ABS, RS, BV, LR, DNV |
| Kleur | Zwart/Grijs/Wit/zonodig |
|---|---|
| certificaat | BV, DNV, SGS, LR, CCS |
| Materiaal | Natuurrubber |
| Breedte | Aangepast |
| Grootte | Aangepast |
| Productnaam | 3.3*6.5M Yokohama Fenders ISO 17357-1:2014 Verklaarde Veiligheidsklep voor STS |
|---|---|
| Norm | Iso17357-1: 2014, CB/T 3948-2001 |
| Techonlogy | Het explosiebestendige, Algemene Winden, anti-Veroudert |
| Hardheid | 60±10 kust A |
| Verlenging | ≥400 |
| Productnaam | PIANC Standaardd Type Stootkussens die Aangepaste Op zwaar werk berekende Anti het Verouderen Dokbum |
|---|---|
| Modelnummer | Df-D400H |
| Norm | PIANC2002 |
| Grootte | Douanegrootte |
| oppervlakte | Vlot of patroon |
| Productnaam | PIANC&ISO het standaard het Type van D Schip van het Stootkussensh500 Milieu Industriële Hoge Elasti |
|---|---|
| Materiaal | Het anti Verouderen NR |
| Modelnummer | Df-DH500 |
| Grootte | De Eis van de klant |
| Kleur | De Eis van de klant |
| Naam van het product | Cilindrische Stootkussens |
|---|---|
| Materiaal | Natuurrubber |
| Diameter | 100mm tot 1200mm |
| Lange | Zonodig |
| Versterking | Hoog - kwaliteit NR, NBR, SR, Cr |
| Naam van het product | De hoge Energieabsorptie van de Pneumatische Stootkussens van Yokohama voor Schip - - verscheept Ove |
|---|---|
| Materiaal | Slijtvaste NR |
| Standaard | Iso17357-1: 2014 |
| Tolerantie | ± 2% |
| Graad | Hoge kwaliteit |
| Naam van het product | Cylindrische scheepsfenders, veelzijdig voor superieure bescherming van schepen |
|---|---|
| Verwerkingsdienst | Afgietsel, het Snijden |
| Kleur | Zwart, grijs, wit of naar wensen van de klant |
| Inwendige diameter | 75 mm - 1000 mm |
| Lange | Klantenvereisten |
| Productnaam | Iso17357-1: 2014 de Stootkussenssts Dok die van specificatiesyokohama CTN-Type drijven |
|---|---|
| Diameter | 500-4500 mm |
| Lengte | 1000-12000 mm |
| Norm | ISO9001, ISO17357 |
| Certificaat | CCS/BV SGS/ABS |