| Deel | marien luchtkussen |
|---|---|
| Logo drukken | Warm onthaal |
| Installatie | Eenvoudig |
| Levensduur | 15-20 jaar |
| Toepassing | Scheepsdocking, haven, steiger |
| Productnaam | STS-Natuurrubber ISO17357 50KPA van Verrichtingen het Pneumatische Stootkussens voor Schipbeschermin |
|---|---|
| Materiaal | Hoog - dichtheidsnatuurrubber |
| norm | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Diameter | 500mm4500mm |
| Length | 1000mm-12000mm |
| Productnaam | Iso17357-1: 2014 pneumatische Stootkussens 3.3*6.5M de Verrichtingenbumper van 80kPa STS |
|---|---|
| Norm | Iso17357-1: 2014, CB/T 3948-2001 |
| Techonlogy | Het explosiebestendige, Algemene Winden, anti-Veroudert |
| Hardheid | 50±10 kust A |
| Verlenging | ≥400 |
| Productnaam | Pneumatische Drijvende Stootkussens ISO17357 Gekwalificeerde 50kPa 3.3*6.5M Tear Resistance |
|---|---|
| Diameter | 500-4500 mm |
| Lengte | 1000-12000 mm |
| Energieabsorptie | 6-6473 kJ |
| Reactiekracht | 64-7984 KN |
| Productnaam | 2.0*3.5M Pneumatic Fender ISO17357 Standaardmeertros Drijvende Stootkussens |
|---|---|
| Norm | PIANC, ISO17357-1: 2014 |
| Warmtegeleiding | =<0.034 |
| Hardheid | 50±10 kust A |
| Verlenging | ≥400 |
| Product Name | Tug Boat Fenders |
|---|---|
| Tensile Strenth | ≥16 MPA |
| Processing Service | Moulding, Cutting |
| Hardness | ≤82 Shore A |
| Material | High Performance Natural Rubber |
| Product Name | Tug Boat Fenders |
|---|---|
| Material | High Performance Natural Rubber |
| Tensile Strenth | ≥16 MPA |
| Processing Service | Moulding, Cutting |
| Packing | Plastic Bag+Pallet |
| Productnaam | ISO17357 verklaard Zwart de Kleurentegengewicht van D3.3M Hydropneumatic Submarine Fenders |
|---|---|
| Materiaal | Hoog - dichtheid NR |
| Norm | Iso17357-1: 2014 |
| Diameter | 1700mm4500mm |
| Lengte | 5500mm12000mm |
| Installatie | Rustig aan. |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Accessoires | Bout, Noot, Wasmachine |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Vorm | Kegel |
| Naam van het product | D Type schutters De uitzonderlijke duurzaamheid en verbeterde veiligheid |
|---|---|
| Modelnummer | DF-D400H |
| Verwerkingsdienst | Afgietsel, het Snijden |
| Grootte | Op maat |
| materiaal | Natuurrubber |