| Productnaam | Superieur ontwerp Ongekende bescherming Yokohama spatborden Prijs/maat/afmetingen |
|---|---|
| Materiaal | Natuurrubber |
| Norm | Iso17357-1: 2014 |
| Versterking | Meerlaags nylon bandenkoordstof |
| Diameter | 0,5 m-4,5 m, of aangepast |
| Naam van het product | Cylindrische scheepsvliegtuigen |
|---|---|
| Materiaal | NBR |
| Modelnummer | HM-CMF14 |
| standaard | PIANC2002, ISO9001 |
| Kleur | Zwart of op maat |
| Naam van het product | Fenders van het type D |
|---|---|
| Grootte | Aangepaste grootte |
| Gebruik | Het aanmeren of aanmeren van schepen |
| Kleur | zwart en aangepast |
| Diensten | OEM of ODM |
| Flexibiliteit | Hoog |
|---|---|
| Effect | Hoog |
| Schuring | Laag |
| Druk | Hoog |
| Corrosie | Laag |
| Grootte | Aangepast |
|---|---|
| Productnaam | V Typestootkussen |
| MOQ | 1 |
| Breedte | Aangepast |
| Dikte | Zonodig |
| Productnaam | Babygrootte Yokohama-stijl Type Fender Catalogus/certificaat |
|---|---|
| Stijl | Steundouane |
| Werkende temperatuur | -30°C aan 80°C |
| Vorm | Cilindrisch |
| Toepassing | Bufferbescherming |
| Impact Resistance | High |
|---|---|
| Abrasion Resistance | High |
| Size | Customized |
| Weight | Light |
| Temperature Range | Wide |
| Afbuiging | 52.5%-55% |
|---|---|
| Levensduur | 15-20 jaar |
| Verwerkingsdienst | Vormen, snijden |
| Toepassing | Scheepsdocking, haven, steiger |
| Installatie | Eenvoudig |
| Naam van het product | Rollerfenders |
|---|---|
| Type | Rollerfenders |
| Hardheid | ≤82 Kust A |
| Toepassingen | Haventerminal |
| Grootte | Op maat |
| Naam van het product | Pneumatisch Stootkussen |
|---|---|
| Materiaal | Hoog - kwaliteitsnatuurrubber |
| Standaard | ISO 17357-1:2014, PIANC |
| Diameter | 500mm4500mm |
| Lange | 1000 mm tot en met 12000 mm |