| Productnaam | 3.3*6.5M Pneumatic Fenders ISO Klep van de 17357-1:2014 de Gediplomeerde Veiligheid voor STS |
|---|---|
| Materiaal | Natuurrubber op hoog niveau |
| Norm | PIANC, ISO17357 |
| Kleur | Zwart |
| Certificaat | CCS/BV SGS/ABS |
| Productnaam | Het aangepaste van de de Materialenveiligheid van Kegel Rubberstootkussens NR Afgietsel 600H Antibot |
|---|---|
| Materiaal | Hoge Prestaties NR |
| Vorm | Kegeltype |
| Hoogte | 500H-2000H |
| Temperatuur | -40°C-120°C |
| Productnaam | Aangepaste w-Type het Stootkussenboog van Tug Boat Fenders W en Streng Beschermingsnatuurrubber |
|---|---|
| Materiaal | Rubber, NR, NBR, SBR |
| Type | Het Stootkussen van Tug Boat W |
| Hoogte | 200mm450mm |
| Lengte | 2000mm |
| Naam van het product | Fenders voor industriële celrubber Marine Fenders Mooring Fenders |
|---|---|
| Materiaal | Hoog - kwaliteitsnatuurrubber |
| Modelnummer | DF-C1000H |
| Hoogte | 5003000mm |
| Type | Vaste celtype |
| Naam van het product | Cellen rubber Fender panelen Fender sleepboot Fender Bollard Fender |
|---|---|
| Materiaal | NR/NBR met een hoge dichtheid |
| Modelnummer | DF-C1700H |
| Hardheid | ≤82 Kust A |
| Verlenging | ≥300% |
| Hardheid | 20-90 kust-a of IRHD |
|---|---|
| Verlenging | ≥ 300% |
| Functie | Fendering |
| Type | van de soort gebruikt voor de vervaardiging van motorvoertuigen |
| OEM-producten | Welkom. |
| Productnaam | yokohama rubberstootkussen |
|---|---|
| standaard | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Materiaal | NR |
| Kenmerken | Materiaal van hoge kwaliteit |
| Diameter | 500 mm-4500 mm |
| Naam van het product | yokohama rubberstootkussen |
|---|---|
| standaard | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Materiaal | NR |
| Kleur | Zwart of op maat |
| Diameter | 500 mm-4500 mm |
| Naam van het product | Pneumatisch Rubberstootkussen |
|---|---|
| standaard | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Accessoires | De banden, staalketting, hangen ring |
| Leven in dienst | 10 tot 15 jaar |
| Materiaal | NR |
| Naam van het product | Pneumatisch Rubberstootkussen |
|---|---|
| Leven in dienst | 10 tot 15 jaar |
| standaard | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Kleur | Zwart of op maat |
| Temperatuur | -40°C tot 300°C |