| Productnaam | Arch Rubber Fender |
|---|---|
| Kleur | Zwart of aangepast |
| Functies | Duurzame materialen |
| Sollicitatie | Haven |
| Logo | Aangepast |
| Productnaam | Cel Rubberstootkussen |
|---|---|
| Materiaal | Natuurlijk rubber |
| Hoogte | 400 tot en met 3000 MM |
| Toegelaten OEM | Ja |
| Gebruik | Schip, dok, steiger, haven, werf |
| Productnaam | Cel Rubberstootkussen |
|---|---|
| Materiaal | Natuurlijk rubber |
| Hoogte | 400 tot en met 3000 MM |
| Gebruik | Schip, dok, steiger, haven, werf |
| Accessoires | Voorpaneel, Face Pad, Ketting.. |
| Productnaam | Schuifboten |
|---|---|
| Treksterkte | ≥ 16 MPA |
| Verwerkingsdienst | Vormen, snijden |
| Verpakking | Plastic zak+pallet |
| Hardheid | ≤82 Shore a |
| Productnaam | Arch Rubber Fender |
|---|---|
| Kleur | Zwart of aangepast |
| Logo | Aangepast |
| Gebruik | bescherm boot |
| Maat | Aangepast |
| Productnaam | Het nieuwe Certificaat van Ontwerp Cilindrische Marine Fenders CMF600D BV voor de Bumper van de Dokb |
|---|---|
| Materiaal | Natuurrubber |
| Kleur | Zwart, Grijs, of zonodig |
| Binnendiameter | 751000mm |
| Buitendiameter | 1502000mm |
| Productnaam | Yokohamastootkussens iso17357-1: 2014 Gids 3.3*6.5M CTN-Type Luchtblok 50kPa |
|---|---|
| Diameter | 500-4500 mm |
| Lengte | 1000-12000 mm |
| Energieabsorptie | 6-6473 kJ |
| Reactiekracht | 64-7984 KN |
| Productnaam | 2.0*3.5M Pneumatic Rubber Fender ISO17357 het Standaard80kpa Boot Drijven |
|---|---|
| Materiaal | Natuurlijk rubber met hoge dichtheid |
| Norm | PIANC2002, ISO17357-1: 2014 |
| Certificaat | ABS, CCS, BV, LR, DNV |
| Aanvankelijke Druk | 50kPa & 80kPa |
| Productnaam | Iso17357-1: 2014 Dok die van specificaties het Pneumatische Stootkussens STS CTN-Type drijven |
|---|---|
| Norm | PIANC, ISO17357-1: 2014 |
| Warmtegeleiding | =<0.034 |
| Hardheid | 50±10 kust A |
| Verlenging | ≥400 |
| Productnaam | Pneumatische Stootkussens iso17357-1: 2014 Gids 3.3*6.5M CTN-Type Luchtblok 50kPa |
|---|---|
| Materiaal | NR op hoog niveau |
| Norm | Iso17357-1: 2014 |
| MOQ | 1 stuk |
| Certificaat | CCS, BV, LR, RINA, KR, NK, GL, ABS, DNV, RS |