| Productnaam | Cel Rubberstootkussen |
|---|---|
| Materiaal | Natuurlijk rubber |
| Hoogte | 400 tot en met 3000 MM |
| Accessoires | Voorpaneel, Face Pad, Ketting.. |
| Toegelaten OEM | Ja |
| Productnaam | yokohama rubberstootkussen |
|---|---|
| Lengte | 1000 mm-12000 mm |
| materiaal | NR |
| Diameter | 500 mm-4500 mm |
| Accessoires | De banden, staalketting, hangen ring |
| Productnaam | yokohama rubberstootkussen |
|---|---|
| Lengte | 1000 mm-12000 mm |
| Accessoires | De banden, staalketting, hangen ring |
| Standaard | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Garantie | 24 maanden |
| Productnaam | Arch Rubber Fender |
|---|---|
| Kleur | Zwart of aangepast |
| Logo | Aangepast |
| Gebruik | bescherm boot |
| Maat | Aangepast |
| Materiaal | Natuurrubber |
|---|---|
| Productnaam | Cilindertype RubberdieTug Boat Fenders 600*300 voor Schipboog wordt aangepast |
| Kleur | Zwart |
| Type | Cilindrisch |
| Levensduur | 18-20 jaar |
| Productnaam | Iso17357-1: 2014 de Stootkussenssts Dok die van specificatiesyokohama CTN-Type drijven |
|---|---|
| Diameter | 500-4500 mm |
| Lengte | 1000-12000 mm |
| Norm | ISO9001, ISO17357 |
| Certificaat | CCS/BV SGS/ABS |
| Productnaam | OEM het Stootkussen Vormend Douane van de de Dienstboog Rubber Op zwaar werk berekend Anti het Verou |
|---|---|
| Materiaal | Het anti Verouderen NR |
| Modelnummer | Df-V800 |
| Kleur | Ruquirement van de klant |
| Grootte | Ruquirement van de klant |
| Productnaam | Cilindrisch Verklaard D1000 Antibotsings Anti het Verouderen van Marine Fenders PIANC Rubber |
|---|---|
| Materiaal | Super Kwaliteitsnatuurrubber |
| Modelnummer | Df-C1000D |
| De verwerkingsdienst | Afgietsel, het Snijden |
| Hardheid | ≤82 kust A |
| Productnaam | Natuurrubber van de het Dok het Rubberbumper 100% van dienstveritas certified roller fenders D1300 |
|---|---|
| Materiaal | Natuurlijk rubber met hoge dichtheid |
| Type | Wielstootkussen |
| De verwerkingsdienst | Afgietsel, het Snijden |
| Kleur | Aangepast |
| Productnaam | 2.0*3.5M Pneumatic Fender ISO17357 Standaardmeertros Drijvende Stootkussens |
|---|---|
| Norm | PIANC, ISO17357-1: 2014 |
| Warmtegeleiding | =<0.034 |
| Hardheid | 50±10 kust A |
| Verlenging | ≥400 |