| Productnaam | Semi onderwater onderzeeër pneumatisch dompelbaar marine rubberen spatbord |
|---|---|
| Materiaal | Hoogwaardig natuurrubber |
| Maat | D*L--2.5*5.5M |
| Werkdruk | 50kPa |
| Standaard | PIANC2002, ISO17357-1:2014 |
| Productnaam | Pneumatisch rubberen spatbord |
|---|---|
| Standaard | ISO 17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Maat | Aangepast |
| Gebruik | bescherm boot |
| Functie | Flexibele verrichting |
| Productnaam | Yokohamastootkussens iso17357-1: 2014 technologiectn Onderzees Drijvend Type |
|---|---|
| Materiaal | NR op hoog niveau |
| Norm | Iso17357-1: 2014 |
| MOQ | 1 stuk |
| Certificaat | CCS, BV, LR, RINA, KR, NK, GL, ABS, DNV, RS |
| Naam van het product | Trelleborg Shibata 600x1200 Cylindrische rubber fenders voor bootdock bumper |
|---|---|
| Sleutelwoorden | cilindrische rubberstootkussens |
| Materiaal | Hoge Prestatiesnatuurrubber |
| Kleur | Zwarte of als verzoek |
| Binnendiameter | 600 mm |
| Naam van het product | Schuifboten |
|---|---|
| Materiaal | Hoge Prestatiesnatuurrubber |
| Strengte voor trekken | ≥ 16 MPA |
| Verwerkingsdienst | Vormen, snijden |
| Verpakking | Kunststof zak+pallet |
| Productnaam | yokohama rubberstootkussen |
|---|---|
| Lengte | 1000 mm-12000 mm |
| Accessoires | De banden, staalketting, hangen ring |
| Standaard | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Diameter | 500 mm-4500 mm |
| Productnaam | Pneumatisch rubberen spatbord |
|---|---|
| Standaard | ISO 17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Kleur | Zwart of aangepast |
| Materiaal | NR |
| Maat | Aangepast |
| Productnaam | Schuifboten |
|---|---|
| Treksterkte | ≥ 16 MPA |
| Verwerkingsdienst | Vormen, snijden |
| Verpakking | Plastic zak+pallet |
| Materiaal | Hoge Prestatiesnatuurrubber |
| Productnaam | Schuifboten |
|---|---|
| Treksterkte | ≥ 16 MPA |
| Verwerkingsdienst | Vormen, snijden |
| Verpakking | Plastic zak+pallet |
| Type | Cilindrisch |
| Productnaam | Schuifboten |
|---|---|
| Treksterkte | ≥ 16 MPA |
| Verwerkingsdienst | Vormen, snijden |
| Verpakking | Plastic zak+pallet |
| Maat | Aangepast |