| Materiaal | Natuurrubber, SS400 |
|---|---|
| De verwerkingsdienst | Afgietsel, het Snijden |
| Productnaam | 1800H PIANC van kegelstootkussens Standaard Zwarte de Bumpersmarine van het Kleuren Rubberdok |
| Kleur | Zwart |
| Eigenschappen | Hoog E R.H Value |
| Productnaam | ISO17357 Drijvend Stootkussenctn Type van Yokohama van het dok Rubberstootkussen |
|---|---|
| Materiaal | Slijtvast Natuurrubber |
| Norm | Iso17357-1: 2014 |
| Deel | Netto kettingsband |
| Aanvankelijke Druk | 50kPa of 80kPa |
| Productnaam | OEM van de het Stootkussen Zwarte Kleur van de natuurrubbercel Rubber de Dienst Anti het Verouderen |
|---|---|
| Materiaal | Hoog - dichtheid NR/NBR |
| Modelnummer | Df-C1700H |
| Hardheid | ≤82 kust A |
| Verlenging | ≥300% |
| Productnaam | PIANC2002 Absorptie van de het Dok Economische Hoge Energie van het cel de Rubberstootkussen 1250H N |
|---|---|
| Materiaal | Super Kwaliteitsnatuurrubber |
| Modelnummer | Df-C1250H |
| De verwerkingsdienst | Afgietsel, het Snijden |
| Hardheid | ≤82 kust A |
| Productnaam | 2.0*3.5M Pneumatic Fender ISO17357 Standaardmeertros Drijvende Stootkussens |
|---|---|
| Norm | PIANC, ISO17357-1: 2014 |
| Warmtegeleiding | =<0.034 |
| Hardheid | 50±10 kust A |
| Verlenging | ≥400 |
| Productnaam | ISO 17357 van de het Stootkussenluchtkwaliteit van Stootkussenyokohama de Rubber van het de Normendo |
|---|---|
| Norm | PIANC2002, ISO17357-1:2014 |
| Materiaal | Natuurrubber |
| Certificering | ABS, CCS, BV, LR, DNV |
| Diameter | 500mm4500mm (Andere specificatie kan worden aangepast) |
| Productnaam | SGS Goedgekeurde Pneumatische Rubberstootkussen van Dokyokohama voor schip - - schip |
|---|---|
| Materiaal | Slijtvast Natuurrubber |
| Norm | Iso17357-1: 2014 |
| Deel | Netto kettingsband |
| Aanvankelijke druk | 50KPa of 80KPa |
| Product Name | Polyurethane Foam Boat Dock Fender Cylindrical Dia 1200mm*2000mm for Dock Protection |
|---|---|
| Materiaal | Hoog - dichtheid EVA |
| Modelnummer | DF-1200mm*2000mm |
| De verwerkingsdienst | Afgietsel |
| Diameter | 500mm4500mm |
| Naam van het product | Efficiënte bescherming Cylindrische zeefenders zorgen voor betrouwbare kustverdediging |
|---|---|
| Verwerkingsdienst | Afgietsel, het Snijden |
| Kleur | Zwart, grijs, wit of naar wensen van de klant |
| Inwendige diameter | 75 mm - 1000 mm |
| Lange | Klantenvereisten |
| Naam van het product | Pneumatisch Rubberstootkussen |
|---|---|
| Materiaal | NR |
| Kleur | Zwart of op maat |
| Accessoires | De banden, staalketting, hangen ring |
| kenmerk | Milieuvriendelijke materialen |