| Productnaam | De super Marine Cell Rubber Fender With-Veiligheid van het Toebehorendok voor Boot het Aanleggen |
|---|---|
| Materiaal | Uitstekend Natuurrubber |
| Modelnummer | Df-C1150H |
| Norm | PIANC2002, ISO9001 |
| Kleur | Om het even welke kleur |
| Productnaam | De Bescherming van het de Bootschip van Marine Vessel Yokohama Rubber Fender ISO 17357 |
|---|---|
| Materiaal | NR, SR, NBR |
| Norm | Iso17357-1: 2014 |
| Toepassing | Gebruikt voor schip en dok |
| Kleur | Zwart |
| Productnaam | Marine Vessel Ship Yokohama Pneumatic-het Natuurrubberstootkussen met Banden en de Kettingen bescher |
|---|---|
| Diameter | 500mm - 4,500mm |
| Lengte | 1,000mm - 12,000mm |
| Materiaal | Hoog - kwaliteit NR |
| Aanvankelijke Druk | 50kPa, 80kPa |
| Kenmerken | Arch Rubber Fender |
|---|---|
| Deel | Dock vaste rubber fender |
| Kleur | Zwarte of zonodig |
| Materiaal | Natuurrubber van klasse A |
| Treksterkte | ≥ 8 Mpa |
| Naam van het product | Fenders voor industriële celrubber Marine Fenders Mooring Fenders |
|---|---|
| Materiaal | Hoog - kwaliteitsnatuurrubber |
| Modelnummer | DF-C1000H |
| Hoogte | 5003000mm |
| Type | Vaste celtype |
| Naam van het product | Elastische drijvende schuimfluit Eva materiaal schuim gevulde fluit voor schip boot jacht |
|---|---|
| Materiaal | Gesloten-cel schuim, nylonversterking, polyurethaan huid |
| Kleur | Geweldig. |
| Diameter | 300mm4500mm |
| Lange | 500mm9000mm |
| Elasticiteit | - Goed. |
|---|---|
| Proefproef | Zoals gevraagd |
| Categorie | Roller rubber fender |
| Hardheid | ≤82 Kust A |
| Capaciteit | 10T-40T |
| Naam van het product | yokohama rubberstootkussen |
|---|---|
| standaard | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Materiaal | NR |
| Accessoires | De banden, staalketting, hangen ring |
| Lange | 1000 mm tot en met 12000 mm |
| Naam van het product | Pneumatisch Rubberstootkussen |
|---|---|
| Leven in dienst | 10 tot 15 jaar |
| standaard | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Kleur | Zwart of op maat |
| Temperatuur | -40°C tot 300°C |
| Product Name | Tug Boat Fenders |
|---|---|
| Material | High Performance Natural Rubber |
| Tensile Strenth | ≥16 MPA |
| Packing | Plastic Bag+Pallet |
| Processing Service | Moulding, Cutting |