| Naam van het product | Kegel Rubberstootkussens |
|---|---|
| Materiaal | Slijtvast Natuurrubber |
| Verwerkingsdienst | Vormen, snijden |
| Verlenging | ≥ 300% |
| Hardheid | ≤82 Kust A |
| Productnaam | Cel Rubberstootkussen |
|---|---|
| Grootte | Op maat |
| Kenmerken | Hoge prestaties Sterk |
| certificaten | ISO, BV, ABS, DNV, LR, SGS, CCS, RMRS |
| Materiaal | Hoog - kwaliteitsnatuurrubber |
| Productnaam | Marine Ship Dock Rubber Fender-Celstootkussens CL800H voor Dok en Pier |
|---|---|
| Materiaal | Hoge Prestatiesnatuurrubber |
| Hoogte | 400 tot 3000 MM. |
| Certificering | PIANC, DNV, ABS, BV, LR |
| Toebehoren | Voorpaneel, Gezichtsstootkussen, Ketting, enz. |
| Modelnummer | Df-1500H |
|---|---|
| Productnaam | Marine Safety Dock Cone Rubber-Norm van Stootkussen de Hyper Omega Stootkussens PIANC2002 |
| Eigenschap | De hoge E/R.H-waarde, maakt waterdicht |
| Grootte | Aangepast Toegelaten |
| Embleem | Aangepast Logo Availabled |
| Naam van het product | Kegel Rubberstootkussens |
|---|---|
| Materiaal | Slijtvast Natuurrubber |
| Verwerkingsdienst | Vormen, snijden |
| Verlenging | ≥ 300% |
| Hardheid | ≤82 Kust A |
| Productnaam | Van het de Luchtblok van Yokohama van de schipwerf Pneumatisch Stootkussen 3.3Mx6.5M Marine Berthing |
|---|---|
| Materiaal | NR met hoge dichtheid |
| Norm | Iso17357-1: 2014 |
| Diameter | 500mm4500mm |
| Lengte | 1000mm12000mm |
| Productnaam | 2500x5000 mm onderzeese fenders Verticale opblaasbare bootfenders |
|---|---|
| Materiaal | Top-Level Natuurrubber |
| Standaard | ISO17357, ISO9001 |
| Afmetingen | 4.5*12.0M |
| Aanvankelijke Druk | 50kPa |
| Productnaam | Kegel Rubberstootkussens |
|---|---|
| Materiaal | Slijtvast Natuurrubber |
| Verwerkingsdienst | Vormen, snijden |
| Verlenging | ≥ 300% |
| Hardheid | ≤82 Kust A |
| Corrosie | Laag |
|---|---|
| Vorm | Cylinder |
| prestaties | Stabiel |
| Druk | Hoog |
| Effect | Hoog |
| Material | Rubber |
|---|---|
| Color | Black |
| Gewicht | Licht |
| Druk | 50kPa, 80kPa |
| rekbaar | Hoog |