| Productnaam | yokohama rubberstootkussen |
|---|---|
| standaard | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Materiaal | NR |
| Kenmerken | Materiaal van hoge kwaliteit |
| Diameter | 500 mm-4500 mm |
| Naam van het product | yokohama rubberstootkussen |
|---|---|
| standaard | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Materiaal | NR |
| Kleur | Zwart of op maat |
| Diameter | 500 mm-4500 mm |
| Naam van het product | Pneumatisch Rubberstootkussen |
|---|---|
| standaard | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Accessoires | De banden, staalketting, hangen ring |
| Leven in dienst | 10 tot 15 jaar |
| Materiaal | NR |
| Naam van het product | Schuifboten |
|---|---|
| Materiaal | Hoge Prestatiesnatuurrubber |
| Strengte voor trekken | ≥ 16 MPA |
| Verpakking | Kunststof zak+pallet |
| Verwerkingsdienst | Vormen, snijden |
| Naam van het product | yokohama rubberstootkussen |
|---|---|
| Materiaal | NR |
| Lange | 1000 mm tot en met 12000 mm |
| Accessoires | De banden, staalketting, hangen ring |
| Standaard | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Productnaam | Cylindrische scheepsvliegtuigen |
|---|---|
| Standaard | PIANC2002, ISO9001 |
| Grootte | aangepast |
| Kleur | Zwart of op maat |
| Materiaal | NBR |
| Productnaam | Cylindrische scheepsvliegtuigen |
|---|---|
| Materiaal | NBR |
| Standaard | PIANC2002, ISO9001 |
| Kleur | Zwart of op maat |
| Grootte | aangepast |
| Productnaam | Drijvend Schuimstootkussen |
|---|---|
| Gebruik | Vermijding van botsingen |
| Lagen | 5 tot 10 lagen |
| Kleur | Rood, Zwart, Geel |
| Functie | Eenvoudig te installeren en lichtgewicht af te handelen |
| Productnaam | Het aangepaste van de de Materialenveiligheid van Kegel Rubberstootkussens NR Afgietsel 600H Antibot |
|---|---|
| Materiaal | Hoge Prestaties NR |
| Vorm | Kegeltype |
| Hoogte | 500H-2000H |
| Temperatuur | -40°C-120°C |
| Productnaam | Op zwaar werk berekend Lang de Levensduurdok Marine Bumper Fixed Fenders van het cel Rubberstootkuss |
|---|---|
| Materiaal | Super Kwaliteit NR/NBR |
| Treksterkte | ≥16 MPA |
| Verlenging | ≥300% |
| Certificaat | ABS, CCS, BV, LR, DNV |