| Productnaam | Roller Fenders |
|---|---|
| Materiaal | NBR |
| Hardheid | ≤82 Shore a |
| Toepassingen | Haventerminal |
| Maat | Aangepast |
| Productnaam | Roller Fenders |
|---|---|
| Materiaal | NBR |
| Hardheid | ≤82 Shore a |
| Toepassingen | Haventerminal |
| Maat | Aangepast |
| Productnaam | Pneumatisch rubberen spatbord |
|---|---|
| Standaard | ISO 17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Maat | Aangepast |
| Gebruik | bescherm boot |
| Functie | Flexibele verrichting |
| Naam van het product | Pneumatisch Stootkussen |
|---|---|
| Materiaal | Hoog - kwaliteitsnatuurrubber |
| Standaard | ISO 17357-1:2014, PIANC |
| Diameter | 500mm4500mm |
| Lange | 1000 mm tot en met 12000 mm |
| Productnaam | NBR 800 Zwarte Kleur Bestand Marine Safety Dock Fender Wear van Kegel de Rubberstootkussens |
|---|---|
| Materiaal | Natuurrubber |
| Modelnummer | Df-CRF800H |
| De verwerkingsdienst | Afgietsel |
| Ontwerp | Douane het Trekken |
| Productnaam | H1000 van de het Natuurrubber Slijtvaste Boot van Kegel de Rubberstootkussens Aanleggende Bumper |
|---|---|
| Materiaal | Hoog - kwaliteit NR |
| Vorm | Kegeltype |
| Certificering | PIANC2002, ISO9001, ABS, BV |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| Productnaam | Op zwaar werk berekend Drijvend Schuimstootkussen 700x1500 PIACN Standard 100% Milieu |
|---|---|
| Materiaal | PU-schuim met hoge dichtheid, huid van polyurethaan |
| De verwerkingsdienst | Gieten, snijden |
| Verlenging | ≥350% |
| Certificering | ISO, SGS, ABS, BV, DNV, CCS, LR, RS etc |
| Productnaam | Rubberstootkussen van het Yokohama het Pneumatische Dok |
|---|---|
| Materiaal | Natuurrubber |
| Diameter | 500mm4500mm (Andere specificatie kan worden aangepast) |
| Lengte | 1000mm12000mm (Andere specificatie kan worden aangepast) |
| Werkdruk | 50KPa of 80KPa |
| Naam van het product | Floating Foam Fender Lichtgewicht Foam Kussen Fender Opblaasbare Foam Dock Guard |
|---|---|
| Materiaal | Gesloten-cel schuim, nylonversterking, polyurethaan huid |
| Kleur | Geweldig. |
| Diameter | 300mm4500mm |
| Lange | 500mm9000mm |
| Naam van het product | Cylindrische scheepsfenders Scheepsbarge fenders Systems Marine Docking Fenders |
|---|---|
| Verwerkingsdienst | Afgietsel, het Snijden |
| Kleur | Zwart, grijs, wit of naar wensen van de klant |
| Inwendige diameter | 75 mm - 1000 mm |
| Lange | Klantenvereisten |