| Kenmerken | Goede flexibiliteit en buigbaarheid |
|---|---|
| type | Dock vaste rubber fender |
| Kleur | Zwarte of zonodig |
| Materiaal | Professionele natuurrubber |
| Treksterkte | ≥ 8 Mpa |
| Naam van het product | Pneumatisch Rubberstootkussen |
|---|---|
| standaard | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Druk | 50kPa, 80kPa |
| Kleur | Zwart of op maat |
| Accessoires | De banden, staalketting, hangen ring |
| Productnaam | Arch Rubber Fender |
|---|---|
| Kleur | Zwart of aangepast |
| Functies | Duurzame materialen |
| Logo | Aangepast |
| Gebruik | bescherm boot |
| Materiaal | Natuurrubber |
|---|---|
| Productnaam | Van de de Stootkussens1600h Scheur van de natuurrubbercel van het de Weerstandsdok het Schipbescherm |
| Hoogte | 400 tot 3000 MM. |
| Certificering | PIANC, DNV, ABS, BV, CCS |
| Toebehoren | Voorpaneel, Gezichtsstootkussen, Ketting. |
| Productnaam | PIANC Marine Dock Rubber Fender Hyper Omega Stootkussen Duurzame Aanleggende Bumper |
|---|---|
| Deel | Bumper |
| Toepassing | Dok, Haven |
| Certificering | PIANC, ABS, DNV, LR |
| Materiaal | NR |
| Productnaam | Iso17357-1: 2014 de Stootkussenssts Dok die van specificatiesyokohama CTN-Type drijven |
|---|---|
| Diameter | 500-4500 mm |
| Lengte | 1000-12000 mm |
| Norm | ISO9001, ISO17357 |
| Certificaat | CCS/BV SGS/ABS |
| Productnaam | Yokohamastootkussens iso17357-1: 2014 Gids 3.3*6.5M CTN-Type Luchtblok 50kPa |
|---|---|
| Diameter | 500-4500 mm |
| Lengte | 1000-12000 mm |
| Energieabsorptie | 6-6473 kJ |
| Reactiekracht | 64-7984 KN |
| Productnaam | Pneumatische Stootkussens iso17357-1: 2014 het standaardctn-Drijvende Type van Bootdok |
|---|---|
| Diameter | 500-4500 mm |
| Lengte | 1000-12000 mm |
| Energieabsorptie | 6-6473 kJ |
| Reactiekracht | 64-7984 KN |
| Productnaam | NBR/NR van de de Scheurweerstand van kegel het Rubberstootkussens 1200H PIANC2002 Dok Marine Bumper |
|---|---|
| Materiaal | Natuurlijk rubber met hoge dichtheid |
| De verwerkingsdienst | Afgietsel, het Snijden |
| Verlenging | ≥300% |
| Certificering | PIANC2002, ISO, SGS |
| Productnaam | Het drijven de Pneumatische Rubberverrichtingen van Stootkusseniso17357 Specificaties 80kPa STS |
|---|---|
| Diameter | 500-4500 mm |
| Lengte | 1000-12000 mm |
| Energieabsorptie | 6-6473 kJ |
| Reactiekracht | 64-7984 KN |