| Productnaam | PIANC2002 vast het Type van Stootkussend Stootkussensnatuurrubber 500H voor Bootbescherming |
|---|---|
| Modelnummer | Df-D500H |
| De verwerkingsdienst | Afgietsel, het Snijden |
| Grootte | Aangepast |
| flexibiliteit | Groot |
| Productnaam | Op zwaar werk berekende 500H V van het het Natuurrubberdok van het Typestootkussen van de de Bootbes |
|---|---|
| Materiaal | Natuurrubber, SBR, NBR |
| Modelnummer | Df-V500 |
| De verwerkingsdienst | Afgietsel, het Snijden |
| Hardheid | ≤82 kust A |
| Kenmerken | Superieure schokopname |
|---|---|
| type | V Typestootkussen |
| Kleur | Zwarte of zonodig |
| Materiaal | Robuust natuurlijk rubber |
| Treksterkte | ≥ 8 Mpa |
| Product Name | V Type Fender |
|---|---|
| Material | High Quality NR |
| Part | Dock Bumper |
| Hardness | ≤82 Shore A |
| Application | Boat Ship Dock Jetty Wharf Port |
| Productnaam | Onderzeese Pneumatische Yokohama-Type Aangepast Stootkussen Antibotsings |
|---|---|
| Materiaal | Natuurrubber |
| Norm | Iso17357-1: 2014, CB/T 3948-2001 |
| Techonlogy | Het explosiebestendige, Algemene Winden, anti-Veroudert |
| Hardheid | 60±10 kust A |
| Naam van het product | Fenders van het type D |
|---|---|
| Grootte | Aangepaste grootte |
| Dichtheid | 10,35 tot 2,0 g/cm3 |
| Diensten | OEM of ODM |
| Kleur | zwart en aangepast |
| Productnaam | Dok Rubberstootkussen |
|---|---|
| Materiaal | NR |
| Toepassingen | Bescherming van dokschepen |
| Functie | slijtvast, tegen botsing |
| Maat | Aangepast |
| Productnaam | NBR 800 V-Type Rubber de Scheurweerstand van Stootkussenmarine safety dock rubber fender |
|---|---|
| Materiaal | Hoge Prestatiesnatuurrubber |
| Kleur | Zwarte, Grijze… enz. |
| Hardheid | 65 +/- 5 Kust A |
| Dichtheid | 2.3 ~3,9 g/cm3 |
| Naam van het product | Submarine-fenders |
|---|---|
| Materiaal | Hoogste Niveaunatuurrubber |
| Garantie | 36 maanden |
| Diameter | 0.5 ~ 4.5 m |
| Toepassing | Submarine Dock Fender |
| Productnaam | yokohama rubberstootkussen |
|---|---|
| Lengte | 1000 mm-12000 mm |
| Standaard | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Diameter | 500 mm-4500 mm |
| Accessoires | De banden, staalketting, hangen ring |