| Productnaam | Schuifboten |
|---|---|
| Treksterkte | ≥ 16 MPA |
| Verwerkingsdienst | Vormen, snijden |
| verpakking | Plastic zak+pallet |
| Hardheid | ≤82 Shore a |
| Productnaam | Schuifboten |
|---|---|
| Treksterkte | ≥ 16 MPA |
| Verwerkingsdienst | Vormen, snijden |
| verpakking | Plastic zak+pallet |
| Hardheid | ≤82 Shore a |
| Productnaam | Schuifboten |
|---|---|
| Treksterkte | ≥ 16 MPA |
| Verwerkingsdienst | Vormen, snijden |
| verpakking | Plastic zak+pallet |
| Hardheid | ≤82 Shore a |
| Productnaam | Schuifboten |
|---|---|
| Treksterkte | ≥ 16 MPA |
| Verwerkingsdienst | Vormen, snijden |
| Verpakking | Plastic zak+pallet |
| Maat | Aangepast |
| Naam van het product | Kegelrubberfenders Marine rubberfenders Cylindrische rubberfenders |
|---|---|
| Materiaal | Hoog - kwaliteitsnatuurrubber |
| Deel | dokstootkussen |
| Hoogte | 2000 mm tot 5000 mm |
| geschatte afbuiging | 70% - 72% |
| Productnaam | Schuifboten |
|---|---|
| Treksterkte | ≥ 16 MPA |
| Verwerkingsdienst | Vormen, snijden |
| verpakking | Plastic zak+pallet |
| Hardheid | ≤82 Shore a |
| Productnaam | Boat Hydro Yokohama Pneumatische vellen Prijs/catalogus P50 voor schepen |
|---|---|
| Materiaal | Natuurrubber |
| Sleutelwoord | Pneumatisch Stootkussen |
| kleur | Zwart, rood, blauw, groen, enz. |
| Werkdruk | 50kPa, 80kPa |
| Naam van het product | Roller Fenders Boat Anti Collision Roller Rubber Fender Voor Pontoons |
|---|---|
| Materiaal | Hoog - dichtheidsnatuurrubber |
| Type | Wielvliegtuig |
| Verwerkingsdienst | Vormen, snijden |
| Kleur | aangepast |
| Productnaam | Schuifboten |
|---|---|
| Treksterkte | ≥ 16 MPA |
| Verwerkingsdienst | Vormen, snijden |
| verpakking | Plastic zak+pallet |
| Hardheid | ≤82 Shore a |
| Productnaam | Het nieuwe Certificaat van Ontwerp Cilindrische Marine Fenders CMF600D BV voor de Bumper van de Dokb |
|---|---|
| Materiaal | Natuurrubber |
| Kleur | Zwart, Grijs, of zonodig |
| Binnendiameter | 751000mm |
| Buitendiameter | 1502000mm |